K čertu s falešnou humanitou

Petr Paulczynski

Poslouchám dnes ve zprává půl dne, jak v Turecku vybuchly zase jakési bomby u ambasád. Včera zase někdo pašoval do letadel výbušniny převlečené za tiskárny. Neuplyne den, aby ve zprávách nebylo několik desítek mrtvých, kteří zemřeli zcela nevinně a je zcela jedno kde.

To o čem chci psát, je fakt, že tímto dnem začal hon na strůjce tohoto zla. Řada darebáků byla pochytána a pozavírána na základně Quantanámo. Místo krátkého procesu se objevila řada pomatených humanrightistů a z vrahů a teroristů učinili objekt svého pomateného obhajování jejich "prý" práv. Bože, jaká práva pro vrahy či ty, kdo se na vraždy pod vlajkou nesnášenlivosti připravují? Místo aby byli přinejmenším zavřeni až zčernají, jsou exportováni do třetích zemí.

 

Jak dlouho může trvat, než založí novou buňku, která bude ohrožovat vás či vaše blízké? Letěli jste někam v poslední době? Nástup do letadla se stává procedurou, při níž normální člověk je podroben ponižující tortuře, při níž vám málem seberou inzulínové pero. V aluminiu zabalený prášek v kapsičce u košile hledali jako bych pašoval atomovku. A mezitím do nákladového prostoru tiše jede bomba.

Ptám se těch, co volají po lidských právech vrahů vraždících spisovatele, politiky či děti na nádražích, zda by nebylo nejlepší všechny imigranty, kteří se nechtějí podrobit zvykům zemí, které je přijaly vypakovat tam, odkud přišli. Tam ať si házejí bomby o sto šest. I když na druhé straně i tam vraždí nevinné oběti.

A proto říkám. Každý zadržený bastard co připravuje atentát (ani ho nemusí dokonat) ať je pověšen či zavřen do temnice až do svého konce. A jejich lidskoprávní ohajovatele jakbysmet.

Jinak nepřestaneme slyšet denní zprávy o počtu nevinně zemřelých. A je jedno kde. Těm, kteří z různých důvodů se mnou chtějí humanisticky polemizovat doporučuji, aby si na místě těch nevinně zabitých představili někoho ze svých nejbližších. A teprve potom ať plivnou jedovatou slinou v  diskuzi.

Psáno pro blog.iDnes.cz

 

 

Tí.