Kardinál Duka zve každého 13 dne v měsíci do Arcibiskupské kaple k Modlitbě za národ Doporučený

J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český  žehná a povzbuzuje všechny občany, kterým není osud našeho národa lhostejný, aby vytrvali a přicházeli k Modlitbám za národ J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český žehná a povzbuzuje všechny občany, kterým není osud našeho národa lhostejný, aby vytrvali a přicházeli k Modlitbám za národ snímky Ivana Haslingerová, Fragmenty

Při poslechu zpráv či čtení tisku se musí každý soudný člověk zamyslet nad tím, jak hrůzostrašný morální úpadek lidstva nastává. A to nejen v naší zemi, ale po celém světě. Bruselští pomatení multikulturalisté v rámci zákonu o pozitivní diskriminaci nabízejí pomoc a útočiště lidem, z nichž mnozí vraždí bestiálním způsobem desítky nevinných lidí. Na pozvání německé kancléřky Merkelové přichází množství muslimů do mírumilovné křesťanské Evropy a nikdo kromě maďarského prezidenta Orbána nemá sílu se této pomatené paní postavit a říci: "Tak už dost paní Merkelová! To Vám nestačí ty hromady mrtvých, kteří umírají kvůli Vám?!"  Není proto divu, že se i v zemi zdevastované komunistickým atheismem občané začínají obracet o pomoc k jediné autoritě, které nevládne ani Merkelová z Bruselu, ani František z Vatikánu ani Halík z ČR - k Bohu. Že ho prosí, aby udělal zázrak a vrátil zase do zbloudilého světa po tisíciletí platné pořádky, aby nebyla zbytečně prolévána krev a abychom mohli ve své vlasti v klidu žít bez hrozeb, že se nevrátíme ve zdraví domu. Arcibiskupství pražské pořádá proto již po několik let pravidelně každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin v kapli sv. Václava v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha z požehnáním J. Em. Dominika kardinála Duky OP Modlitby za národ k patronu České země sv. Václavu a v tomto roce k nim přidalo, vzhledem ke stále se zhoršující politické situaci, ještě každého třináctého dne v měsíci rovněž od 16:15 hodin Modlitby za národ i celý svět k Panně Marii Fátimské u příležitosti jejího zjevení se před sto lety poblíž portugalské vesnice Fátimy. 

Proč bylo právě zjevení Panny Marie ve Fátimě prohlášeno za zázrak a Fátima se stala po Guadalupe a Lurdech třetím největším poutním místem světa i informaci o první modlitbě k Panně Marii Fátimské najdete v článku naší revue Fragmenty Současný pohled na svět nebyl ani v Sodomě tak hrozivý 

Kaple v Arcibiskupském paláci v Praze

Modlitba za národ i celý svět k Panně Marii Fátimské se koná v atmosféře starobylé kaple Arcibiskupského paláce (snímek nahoře) před sochou Panny Marie Fátimské, kterou přivezl z Fátimy uctívaný kardinál Beran, který spočívá na žádost sv. otce Jana Pavla II. jako jediný z kardinálů ve hrobce papežů v blízkosti sv. Petra ve Svatopetrském chrámu ve Vatikánu. Sestra Dominika Bohušová z Arcibiskupství pražského, která s požehnáním pražského arcibiskupa, Dominika kardinála Duky, obě modlitby vede, je přesvědčena, že duch kardinála Berana je při modlitbách s věřícími.

J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český  žehná a povzbuzuje všechny občany, kterým není osud našeho národa lhostejný, aby vytrvali a přicházeli k Modlitbám za národ. 

J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český zve občany k Modlitbě za národ
 
Vydavatel naší revue Kulturní komise ČR  se za tento skvělý počin pana kardinála Duky a sestry Dominiky plně staví, a prosí všechny občany, i nevěřící, kterým není osud naší země lhostejný, aby je přišli podpořit v této mimořádné bohulibé službě naší zemi. Je krásné, že v době, kdy se na naši zem přihnalo oranžové tsunami, které nemá nic jiného na práci než dštít síru na církev svatou a pět ódy na našeho protektora EU takovým způsobem, že člověk by upadl pomalu do beznaděje, že je ztraceno vše, oč jsme usilovali v roce 1989,  se nalezly osobnosti, kterým není osud našeho národa cizí. Je to o to krásnější, že je to právě nejvyšší představitel nejsilnější církve u nás, Jeho Eminence Dominik  kardinál Duka, který i přes všechny nedůstojné útoky a osočování od pánů Halíků myslí na náš národ a jeho občany a neustává bojovat za jeho osud. Prosím, přijďte všichni, kterým není osud naší vlasti lhostejný pronést modlitbu za svou zem.

Panna Marie Fátimská varovala před třemi neštěstími, které postihnou lidstvo, pokud neuposlechnou zprávu od Boha. Všechno, co prorokovala v prvních dvou sděleních (dvě světové války), se splnilo do posledního detailu - popsáno v článku Současný pohled na svět nebyl ani v Sodomě tak hrozivý.  A třetí sdělení je ještě horší. Proto leželo 60 let v trezorech Vatikánu a  Kongregace pro nauku víry ho odtajnila až v roce 2000. Pod dokumentem je podepsán tehdejší prefekt kongregace, kardinál Joseph Ratzinger a pozdější papež Benedikt VI., kterého to, řečeno světsky, stálo místo. Papež Benedikt XVI. a někteří portugalští kněží, kteří dokument četli, naznačili, že se nejedná ani tak o předpověď válečných katastrof, ale především o hrůzostrašný morální úpadek světa, o úpadek, který zasáhne a zasahuje i katolíky i samotnou církev jakoby zevnitř. Úpadek ze všech stran, jaký tady nikdy nebyl od časů Sodomy a Gomory nebo od časů potopy.

A jak můžeme sledovat kolem sebe, katolíci dneška jsou velmi snadno zranitelní tím, že neznají Písmo svaté ani katechismus. A to nehovořím o atheismem poznačených občanech nacismem a poté komunismem, kteří si díky tomu lehce nechají namluvit pány Halíky, že je islám stejně hodnotný jako křesťanství, a místo Bible svaté začnou v dobré víře studovat Korán.

I přes hroznou předpověď není vše pro lidstvo ztraceno. Panna Marie Fátimská nás nabádá, co máme dělat, aby se hrozné proroctví nenaplnilo. "Když budeme výzvy Matky Boží plnit, tak náhle zjistíme, že nenastane naplnění Fátimského proroctví, což se pro nás stane radostným překvapením," říká s nadějí sestra Dominika, která modlitby vede. Přijďte si ji poslechnout a získat optimismus do života i přesto co vidíme denně kolem sebe.

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 172 hostů a žádný člen

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 Jan Skopeček nesouhlasí s Jiřím Dolejšem v postoji k projednávaného rozpočtu 

 

Kardinál Dominik Duka zve každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibám za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %