Petice: "Stojím za naším Otcem Arcibiskupem Dominikem Kardinálem Dukou" Doporučený

Otec kardinál promlová k věřícím na děkovné mši svaté ve Svatovítské katedrále na den svatého Silvestra Otec kardinál promlová k věřícím na děkovné mši svaté ve Svatovítské katedrále na den svatého Silvestra snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Znění petice za to, aby J. Em. Dominik kardinál Duka zastával i nadále svou funkci: Stojím za naším Otcem Arcibiskupem Dominikem Kardinálem Dukou. 

 Znění petice: Distancuji se od skupiny českých katolíků zastoupené mj. Janem Bierhanzelem, kteří vyzvali Papeže Františka, aby Otci Kardinálu Dukovi po jeho 75. narozeninách neprodlužoval jeho arcibiskupský mandát. Stojím za Otcem Dominikem kardinálem Dukou, vážím si hodnot, které ztělesňuje, vážím si jeho práce a chci, pokud si to on sám bude přát, aby svůj úřad zastával i nadále. 

Josef František Král  Kontaktujte autora petice

 
nebo klikněte na následující petici a přidejte se k ní svým podpisem:

Stojím za naším Otcem Arcibiskupem Dominikem Kardinálem Dukou

https://www.petice24.com/stojim_za_naim_otcem_arcibiskupem_dominikem_kardinalem_dukou#sign
 
Kulturní komise ČR se k petici připojuje
Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., prezident Kulturní komise ČR
 
Kulturně-hospodářská revue Fragmenty  se k petici připojuje
RNDr. Ivana Haslingerová CSc., šéfredaktorka Revue Framenty 
 
Velice si vážíme J. Em. Dominika kardinála Duky, arcibiskupa pražského a primase českého. Pro katolickou církev vykonal tolik, co žádný její zástupce od pádu komunismu. Patří mu náš hluboký obdiv a dík.
Děkujeme Otče Arcibiskupe za všechny opravdu věřící katolíky, ať Vám Bůh žehná!
Číst 5016 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1187 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %