Vytisknout tuto stránku

Blahopřání J. Em. Dominiku kardinálu Dukovi k dnešnímu svátku Doporučený

J. Em. Dominik kardinál Duka celebruje mši svatou v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, která díky němu prodělala mnoho skvělých změn J. Em. Dominik kardinál Duka celebruje mši svatou v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, která díky němu prodělala mnoho skvělých změn snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

J. Em.  Dominik kardinál Duka slaví dnes svátek. Redakce Fragmentů a Kulturní komise ČR mu  přeje hodně trpělivosti a optimismu, aby s jejich pomocí dokázal mezi negativními zprávami, kterým musí v naší komunistickým marasmem tolik morálně poničené zemi čelit, viděl i kousek dobrého a aby dokázal i nadále ukazovat lidem, co je podstatné. 

 

 

Ať se jako svatý Vojtěch i nadále ve svém životě nepřestane hlásit k hodnotám, kterým věří a to i přesto, že v médiích naráží mnohdy na povýšený odpor atheismem poničených redaktorů.

Děkujeme mu za to, co během svého působení ve funkci arcibiskupa pražského pro církev a věřící udělal. A přejeme mu mnoho zdraví a síly pro další kultivaci a morální obrodě našeho tolik komunismem morálně poničeného národa. 

Ať mu v tom pomáhá Bůh a splní se mu všechny sny a tajná přání.

 

Za redakci revue Fragmenty Ivana Haslingerová, šéfredaktorka, a Jiří Pancíř, vydavatel.

 

Číst 8812 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)