Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331
Vytisknout tuto stránku

Bezprecedentní útok na Martina Konvičku - výzva k jeho fyzické likvidaci na londýnské mešitě Doporučený

Eva Hrdinová, Petr Štěpánek, Petr Hampl přípravný výbor Alternativy pro Českou republiku Eva Hrdinová, Petr Štěpánek, Petr Hampl přípravný výbor Alternativy pro Českou republiku

Veřejnost s napětím očekává, jak se orgány činné v trestním řízení a zdejší média postaví k bezprecedentnímu počinu českého občana, který na londýnskou mešitu vyvěsil de facto výzvu k fyzické likvidaci předsedy Bloku proti islámu Martina Konvičky a dále ji šířil prostřednictvím facebooku. 

 Alternatriva pro Českou republiku (APČ) se táže, zda budou zdejší orgány v případě této zcela vážně míněné výzvy stejně horlivé, jako když zahájily Konvičkovo trestní stíhání za metaforický („masokostní“) výrok, v případě kterého je každému soudně uvažujícímu člověku jasné, že byl míněn ve zjevné nadsázce? Samotný Martin Konvička již v této souvislosti podává trestní oznámení.

Vystavení Konvičkovy fotky a působiště na mešitu naopak na facebooku uvítalo sdružení Hate Free. To je tzv. neziskovka, přilepená na úřad vlády, jakási Dienstbierova bojůvka pro špinavou propagandu. Pod vlajkou údajného boje proti nenávisti šíří nenávist proti všem, kteří mají na multikulturalismus a masovou migraci jiný názor než oni sami. To vše dělají zcela „nezištně“ za 40 milionů korun a s podporou České televize.

Jinými slovy: Sobotkova vláda z peněz nás daňových poplatníků a televizních koncesionářů financuje skupinu agresivních, politizujících příživníků, kteří škodí vlastním spoluobčanům.

Co se s tím dá dělat? Alternativa pro Českou republiku v tom má naprosto jasno. Sobotkovu vládu je potřeba prostřednictvím sněmovních voleb 2017 poslat na smetiště dějin a především její „"hate free" darmožrouty.

Číst 8115 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)