Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Demonstrace proti hrozbě islamizace Evropy na Hradčanech Doporučený

  • čtvrtek, led 15 2015
  • Napsal(a)  Jana Volfová

V pátek 16. ledna 2015 v 16:00 se na Hradčanském náměstí u sochy presidenta Masaryka uskuteční demonstrace všech lidí, kteří si ve světle nedávných událostí v Paříži uvědomují, jaké nebezpečí pro Evropu představují militantní muslimové.

 Protože Česká Suverenita nechce nečinně přihlížet rostoucí radikalizaci muslimů, kteří na mnoha místech světa vraždí dnes a denně tisíce nevinných lidí a dnes již tyto své zločiny páchají i v hlavním městě Francie, jsme připravení aktivně se připojit k protestům a bojovat proti všem, kteří nectí české zákony, porušují práva občanů, nectí svobodu slova a rovnost všech občanů včetně žen a dopouštějí se odporných zločinů na bezbranných zvířatech, což dokonce vydávají za projev svého náboženství. Čím dále častěji rovněž požadují, aby pro ně neplatily zákony země, ve které žijí, ale muslimské právo šaríja, což je pro Českou Suverenitu naprosto nepřijatelné. Na nebezpečí plíživé islamizace Evropy upozorňujeme již více než 3 roky a současná situace nám bohužel dává za pravdu. Proto jsme připraveni podpořit každou iniciativu, která povede k ochraně evropského kulturního prostoru a zamezí šíření islámu do míst, kam historicky nepatří.

 

 

 

Číst 8750 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 157 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %