"Hovory na pravici“ na téma muslimští imigranti v Evropě Doporučený

  • středa, čen 24 2015
  • Napsal(a)  Václav Lamr
Mladí muslimové na cestě za snadnější obživouu Mladí muslimové na cestě za snadnější obživouu

 Sdružení "Blok proti islámu“  sesbíral neuvěřitelné množství 140 000 petičních podpisů. Na této petici je charakteristické to, že zde vyjadřují obavu a odpor proti kvotám imirantů lidé všech společenských vrstev naší společnosti. Podnikatelé, umělci, studenti, důchodci, ženy v domácnosti, učitelé, lékaři, státní pracovníci. Pokud vláda na hlas lidí nepřistoupí, bude muset odejít.

 

Připravme se na referendum o vystoupení ze Shengenského prostoru       

Senátor Okamura za stranu SPD se vyjádřil krátce: "Drtivá většina obyvatel EU a ČR je proti živelné imigraci. Není to xenofobie, což je strach z neznáma, ale jsou to obavy ze známých věcí z jižní Evropy, kdy imigranti vyhánějí Italy z bytů a obsazují tak celé čtvrtě měst, znásilňují ženy, ničí infrastruktury. Zatímco australská vláda imigranty nepustí na své území a po nakrmení je posílá zpět, Evropa je pouští volně na své území, ačkoliv tomu mohla zabránit ( x ). Muslimští imigranti se nebudou snažit v žádném případě včlenit do hostovské společnosti. Neexistuje žádný příklad, že by se muslimové v nějaké zemi západní Evropy integrovali.

Jsme pro nulovou toleranci islamizace a proti kvótám imigrantů.

Ani zrušení kvót nic nevyřeší, protože žijeme v Shengenském prostoru, a muslimští imigranti se tak bez překážky dostanou do celé té oblasti – i k nám. Žádáme, aby všechny země Evropy vyhlásily nulovou toleranci a zrušení kvót. Budeme iniciovat celoevropské referendum proti této politice, jinak bychom měli žádat o vystoupení z Schengenského prostoru a střežení hranic. Pasové kontroly budou menším zlem, než násilné obsazování našich měst a bytů lidmi, kteří mají za úkol ničit naši infrastrukturu, stát, národy.

Jaké jsou příčiny této zničující vlny muslimských imigrantů?

Je to agresivní a imperialistická politika USA. Irák, Sýrie, i Lýbie byly hradbou, proti pohybu těchto mas do Evropy. Tím, že byly západem iniciovanými revolucemi zničeny tyto státy, které držely muslimy pohromadě, daly se do pohybu do Evropy. Vlna, která se k nám řítí, je někým řízena.

Zástupce za Národní demokracii navrhnul opustit šenghenský prostor a přísnou kontrolu na hranicích. Vláda EU je čím dál více byrokratičtější a nejedná konstruktivně s problémy. V Bruselu vznikají dnes návrhy, zabavovat nevyužité nemovitosti, prostory a byty pro imigranty. Žádáme nevpustit ani jednoho imigranta, jen křesťanské uprchlíky, kteří se přizpůsobí naší kultuře.  Měli bychom jim pomoci doma řešit jejich problémy, které jsme sami rozpoutali. Migrací se jejich situace nevyřeší a nás zničí. Tonoucí tě strhne sám do hlubin.

Stavitelům nového  světového řádu se imigranti hodí. Již tak oslabené obyvatelstvo Evropy, zeslabené hospodářskými experimenty a amorálními trendy, bude zdecimováno. Jde o cílené zničení křesťanské civilizace na našem kontinentu. Muslimům dává zapravdu také duchovní a morální rozpad evropských a křesťanských hodnot. Naší jedinou nadějí a východiskem je návrat ke ctění Boha, návrat ke křesťanským kořenům.

Západ má dvě možnosti. Návrat ke křesťanství (zde dodávám k Pánu Ježíši Kristu), nebo zkáza. Jen duchovně obnovená a silná Evropa může být opozicí a rovným partnerem islámu.                       

(x ) Dle návrhu některých poslanců EU by se měla vojensky ničit ilegální plavidla při návratu do Afriky a na Africkém pobřeží (proč ne po příhjezdu do EU?- pozn. redakce). Tyto přístavy jsou dobře monitorované a NATO by mohlo svými loděmi tomu čelit.

K čemu je NATO?

Středozemní moře by mohlo být oblastí, po které by se illegální plavidla nemohla dostat. To je technicky možné. EU by mělo následovat Austrálii. Migranty nakrmit a vrátit zpět k Indonézským ostrovům. Příliv migrantů se takto již ztenčuje, je to pro ně signál, aby se již o opakování plavby nepokoušeli. Austrálie také některé lodě nechává na moři, a nedovoliuje jim připlout ke břehu, takže se musejí vracet. Tím by EU dala migrantům signál, že doba snadné migrace skončila.

Že je to n ehumánní pane ministře práv? ( xx ) Zeptejte se těch tisíců znásilněných Italek a přijměte do svých rezidencí Italské rodiny, kterým muslimští imigranti násilně obsadili v době jejich nepřítomnosti domy a byty. Italská policie je bezmocná. Chcete totéž v Praze?

Naše policie vrátila  nedávno do Rakouska několik migrantů, co se illegálně dostali vlakem do Prahy z Rakouska. Občané ČR by měli formovat skupiny domobrany. V poslední týdeníků Květy je pod thématem scénáře článek s názvem: "Lord Rotshschild radí (Evropanům)": ,,Naučte se sázet brambory a střílet.", Osobně bych těm zednářským lordům a bankéřům vzkázal: ,,Když jste rozkopali ta muslimská mraveniště na cizím kontinentě, použijte své letadlové lodi a převezte si je do Ameriky."

(xx) Víte o tom, že odpovědí na vzedmuté proklamace tak zvaného evropského humanismu byla druhá světová válka  a holokaust? Humanistické vize a teorie byly spáleny na prach v pecích krematorií koncentrátů. Pánové a dámy ,,humanisté", nepoučitelní z dějin, odejděte do důchodu a co nedříve tedy podejte demisi.

Jeden z mužů, který pracoval s muslimy v Norsku říká: ,,Zavřete hranice, chraňte své ženy".

 

 

 

Právě přítomno: 182 hostů a žádný člen

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 

Kardinál Dominik Duka zve 28. 10. 2018 od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibě za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %