Vytisknout tuto stránku

Vyvěsme 11. září vlajky ČR na připomínku obětí muslimského teroru Doporučený

Vyzýváme všechny spoluobčany, kterým není lhostejná hrozba radikálního islámu v Evropě, aby ve dnech 11. a 12. září vyvěsili u svých domů, do oken svých bytů či na svých zahradách vlajku České republiky. Ukažme sílu, ukažme odhodlání se bránit, ukažme odhodlání žít jako sebevědomí občané!

 Zareagujme na probíhající invazi islámských migrantů do Evropy, neschopnost či neochotu klíčových zemí EU chránit společnou schengenskou hranici, a hlavně kapitulantský postoj tuzemských politických elit, které se tváří, že vše je ztraceno, země je bezbranná a situaci musíme trpně přijmout.


Zvolené datum, pátek 11. září není jen připomínkou obětí islámského terorismu v New Yorku 2001. Konspiračním teoriím navzdory jde o výročí dne, kdy radikální islám ukázal světu své odhodlání zničit západní civilizaci. Jde však i o výročí bitvy u Vídně 1683, kde i čeští vojáci přispěli k odražení posledního ozbrojeného vojenského útoku na Evropu.

Krom vyvěšení státní vlajky připomenou obě události i další akce: V sobotu 12. září se koná motojízda Prahou, pořádaná iniciativou Bikers against islam, jakož i demonstrace na Václavském náměstí, kde vystoupí lídr BPI, doc. Martin Konvička, spolu s předsedou strany SPD Tomio Okamurou.

„Spousta rodin státní vlajku nevlastní“, říká k tomu lídr BPI Martin Konvička. „Je však dost času ji sehnat, třeba v nejbližším army-shopu, nebo vyvěsit aspoň praporek, nebo nalepit papírové praporky do oken.“
„ Když se v červnu Sobotkova vláda vysmála petici proti imigračním kvótám, slíbil jsem premiérovi akce občanské neposlušnosti“, dodává Konvička. „Vyvěšení státní vlajky je naopak aktem občanské poslušnosti – ukázkou odhodlání bránit náš stát, naše tradice a svobody“.

 

 

 

 

Číst 8276 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)