VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Legie islámských hrdlořezů nepotřebujeme Doporučený

  • pondělí, dub 30 2018
  • Napsal(a) 
Evropská unie v touze po moci zešílela Evropská unie v touze po moci zešílela

Nějaká moudrá evropská makovice vymyslela, že by bylo dobré uprchlíky zapojit do evropských armád, aby se snáze integrovali a vštípili si organizaci a smysl pro pořádek. Armádu s musulmany ve svých řadách si dotyčná bruselská hlava pomazaná představuje jako islámskou variaci na francouzskou cizineckou legii. Bůh s námi! Euromyslitelům nedochází, že vyzbrojovat potencionální vrahy je stejné jako dávat dětem na hraní sirky a posílat je hrát si do stohu. Historicky se nabízí analogie s verbováním německých ordnerů do československé Stráže obrany státu. Kam taková strategie povede je nabíledni. Zachování naší civilizace nebo hazardní pokusy sociálních inženýrů bez svědomí i rozumu. Tertium non datur. Třetí cesty není.

 

Pozn. redakce: podobný nesmysl udělaly USA když se spojily s muslimy v Afghánistánu proti Rusům a jak dalo práci vyštvat Bin Ladina z jimi vybudovaného nedobitného bunkru. je vidět, že evropští mandaríni nesledují světovou politiku. Stačí, že nám tyto nebezpečně lidi do Evropy pozvali. Pokud je ještě vyzbrojí, je to konec nejen Evropy, ale celého civilizovaného světa!

Číst 1145 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 99 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %