Vytisknout tuto stránku

Není nám to putna, pane Putno. Své putny kalů si rozlévejte ve svém soukronmí Doporučený

Prezident Zeman měl pravdu, že odmítl Martina C. Putnu jmenovat profesorem Prezident Zeman měl pravdu, že odmítl Martina C. Putnu jmenovat profesorem

CORPUS CHRISTI - rouhavý text od Terrence McNallyho o homosexuálním vztahu Pána Ježíše s Jidášem,  který v některých zemích vzbudil takový odpor, že tuto hru stáhli. Český národ se zdá iniciátorům krotký, křesťané jsou zde údajně tolerantní, takže to vychází knižně v překladu od Martina C. Putny. Navíc několik měsíců před 600 letým výročím upálení Mistra Jana Husa. Skvělý nápad. 

 Autor scénáře hry Terrence McNally vkládá do úst velekněze v dramatu chvíle odsouzení Krista tato slova: ,, Boží Syn jako buzerant?  Jste všichni hříšníci, protože my to tak chceme ..." Přítomnost této šokující roviny podle Martina C. Putny "vdechuje staré látce novou naléhavost a bezprostřednost..."

Navštívil  jsem dnes velké knihkupectví na Smíchově u Anděla, a požádal jsem je, aby tu knihu neobjednávali. V opačném případě jsem je upozornil, že ponesou důsledky  a následky  a  aby to oznámili všem knihkupcům v Praze a v republice. Zrovna vybalovali novou knihu  s názvem: ,, Islám. Řekli mi, že to zatím nemají ale určitě to ,,mají,, v Knize na rohu Václaváku a Vodičkovy. Kdo tam máte cestu, požádejte je, aby to stáhli , a promluvte si s nimi.

Bude podáno trestní oznámení na iniciátory a vydavatele knihy pro rouhavý obsah. Bude udělán soupis osob a veřejných činitelů, kteří tuto zvrhlost podporují a seznam knihkupectví a knihoven, kde bude  kniha k disposici. Seznam zveřejníme. Oslovíme sponzory těchto institucí, kteří budou také zveřejněni.

Autor scénáře hry Terrence McNally vkládá do úst velekněze v dramatu chvíle odsouzení Krista tato slova: ,, Boží Syn jako buzerant?  Jste všichni hříšníci, protože my to tak chceme ...", ,Není nám to putna,, pane Putno. Své putny kalů si rozlévejte ve svém soukromí.                     

Na jedné straně se ,,kopou studny pravdy" v tomto národě, a na druhé straně dovolujeme, aby někdo vykopával amorální kanály pseudo-kulturních fekálií a zamořoval společnost. Není nám to putna, pane Putno. Své putny kalů si rozlévejte ve svém soukromí.               

Přečteno 75 krát  
 
 

 

 

Číst 21191 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV