VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Boží požehnání do Nového oku 2019 ve jménu Otce + i Syna + i Ducha Svatého + Doporučený

J.Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český J.Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty
Spolu s otci biskupy Zdeňkem, Václavem a Karlem s prosbou k našim patronům sv. Václavovi, sv. Vojtěchovi, sv. Ludmile, sv. Anežce a všem svatým, kteří platili svým životem, mozoly a krví za život ve svobodě a míru v naší zemi, vyprošujeme vám všem přátelům, nejenom těm z prostředí sociálních sítí, Boží požehnání i do Nového oku 2019 ve jménu Otce + i Syna + i Ducha Svatého +
In Spiritu Veritatis,
Dominik kardinál Duka
Nesmírně si požehnání od Jeho Eminence a otců biskupů vážíme a věříme, že díky němu prožijeme spolu s nimi tento rok ještě v křesťanské a kulturní evropské zemi.
 
Děkujeme za to, co pro naší zemi prostřednictvím církve svaté otec arcibiskup s otci biskupy vykonali a přejeme jim ať každé jejich další kroky v tomto roce žehná Bůh a pomáhá jim překonat všechny překážky, které jim staví do cesty bezbožní a závistiví občané. 
 
Věříme, že Modlitby za národ vyhlášené Pražským arcibiskupstvím pravidelně se od roku 2013 opakující vždy každého 28. dne v měsíci ve Svatováclavské kapli u hrobu patrona naší země sv. Václava, přinesou  kýžený klid a svobodu do naší tolik v minulém století zkoušené země zločinnými diktaturami - nacismem a komunismem a že jí ochrání před ještě strašnější hrozbou islámismem. 

Ať jim ve všech jejich činech pomáhá a žehná Bůh.

 
Za redakci revue Fragmenty RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., šéfredaktorka a Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., prezident Kulturní komise ČR, která jí vydává.
Číst 6811 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 140 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %