VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Před rokem bestie a zrůdy vylezlé z pekla vyvražďovaly křesťany po celém světě Doporučený

  • středa, dub 01 2020
  • Napsal(a)  JOSEF NOS (SPD)
Dnes tito odvážní bojovníci IS prchají jako pronásledovaní  uprchlíci pod ochranu těch, které vraždili Dnes tito odvážní bojovníci IS prchají jako pronásledovaní uprchlíci pod ochranu těch, které vraždili

Můj "otevřený" dopis katolickému knězi, signatáři Charty 77, Bohumilu Šitavancovi z Brandýsa nad Orlicí: Zdravím, Mílo. Píši ti dopis 10 dní před Velikonocemi, kdy před rokem bestie a zrůdy vylezlé z pekla vyvražďovaly křesťany po celém světě a vypalovaly křesťanské katedrály. Stejně jako za druhé světové války, tak i teď vede frontová linie mezi dvěma protivníky. Formou jsou jiní, obsahem stejní jako tehdy. Na jedné straně, té útočné, je to satan, lucifer, ďábel, bestie a zrůdy. Na té druhé jsme  MY. Agresoři a agresorky dneška jsou islám,EU, OSN, všelijací ti zbohatlíci a zbohatlice (ne, že by byli z Boha, jen se jim tak říká), deep state – washington swamp. Na druhé straně fronty se bráníme MY. Frontová linie je dnes sice složitější, ale při dnešních technologiích je možné ji také narýsovat, jak v čase tak i geograficky.

Existují takovéto pohyblivé mapy ze II. sv. války -  a jsou obdivuhodně přesné, inspirující a logické. Pokud si dáš tu práci a promyslíš si momentálně probíhající bojovou frontu, nebudeš neutrálem sám sebe nazývajícím zedníkem nebo cedníkem, ale dovedeš se umístit na jednu nebo druhou stranu fronty. S přesností na 100%.

Josef Pepa Nos,

dne prvního dubna, léta Páně 2020, v Horách Kutných.

 

 

Číst 6631 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 143 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %