VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Blahopřání k svátku duši pražského arcibiskupství Doporučený

  • neděle, srp 01 2021
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ a JIŘÍ PANCÍŘ
Sestra Dominika Bohušová zapaluje svíce u hrobu sv. Václava před zahájením Modlitby za národ v památné Svatováclavské kapli v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha Sestra Dominika Bohušová zapaluje svíce u hrobu sv. Václava před zahájením Modlitby za národ v památné Svatováclavské kapli v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Vážená sestro Dominiko, 

Znalezione obrazy dla zapytania kytička k svátku obrázkypřijměte upřímné přání k prožití Vašeho svátku sv. Dominiky v příštím týdnu. Vaše Modlitby za národ v kapli sv. Václava, modlitby v Arcibiskupské kapli se vzpomínkou na arcibiskupa Berana i litanie ke sv. Ludmile u jejího hrobu v Jiřském klášteře jsou nezapomenutelně vryty v srdcích nás všech. Obrovsky povzbudí a pomohou člověku přenést se alespoň na čas do jiného krásného světa bez starostí a shonu současné doby. Jste nádhernou duší pražského arcibiskupství.

Setkání s Vámi prozařuje den jako vycházející slunce. To nehovoříme v tento pro Vás sváteční den o množství běžné práce, kterou v arcibiskupství každodenně děláte. Stačí vzpomenout na to kolik času a úsilí Vás stálo jen zařizování s umístěním náhrobku sv. Vojtěcha do katedrály a se zařízením hrobu arcibiskupa Berana v ní.  

Ať Bůh i nadále řídí Vaše kroky a pomáhá Vám ve Vaší záslužné práci. 

 

Za redakci kulturně-hospodářské revue Fragmentů šéfredaktorka  Ivana Haslingerová a vydavatel Jiří Pancíř, president Kulturní komise ČR

Číst 1677 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 222 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %