VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Blahopřání k svátku J.Em. Dominiku kardinálu Dukovi Doporučený

  • čtvrtek, srp 04 2022
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ a JIŘÍ PANCÍŘ
Poslední děkovná mše svatá v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha celebrovaná J. Em. Dominikem kardinálem Dukou, OP. na svátek sv. Silvestra 2021 Poslední děkovná mše svatá v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha celebrovaná J. Em. Dominikem kardinálem Dukou, OP. na svátek sv. Silvestra 2021 snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
Eminence, přijměte přání prožití krásného dne 4. srpna 2022 při oslavě Vašeho svátku, sv. Dominika. Přejeme Vám hodně zdraví, lásky, štěstí a co nejméně starostí. A především stále příjemné a hodné lidi ve Vašem okolí a spolu s nimi nekonečně důvodů k radosti a spokojenosti nad výsledky práce. Ať z Vaší tváře nikdy nezmizí šťastný úsměv jaký jste měl ve funkci arcibiskupa pražského a primase českého. 
 

Zasloužíte si to vše mírou vrchovatou za to, co jste během svého působení v této významné funkci pro církev a tím i pro nás věřící katolíky udělal. A věříme že v dalších letech ještě uděláte nejen pro církev, ale zejména pro morální obrodu tolik poničené morálky celé naší země.  Patřím Vám za to náš velký dík a úcta. Bude nám ctí zveřejňovat Vaše myšlenky-
 
Za redakci revue Fragmenty s úctou šéfredaktorka Ivana Haslingerová a vydavatel Jiří Pancíř, prezident Kulturní komise ČR.

Bůh Vám žehnej, Eminence.

 © Kulturní komise České republiky, z.s.
Číst 291 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 175 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %