Nenáviděné Babišovy pokladní systémy EET již za pouhou korunu Doporučený

Zájem o pokladní systémy pro druhou vlnu EET prudce roste, zákazníci z první vlny též mění pokladny. Společnost eet1 nastupuje do agresivního finiše s pokladnou za korunu. Pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb značky eet1 se od dnešního dne 15.2.2017 uvádějí na trh za jednu korunu. Značka eet1 tak agresivní cenovou politikou reaguje na rostoucí zájem zákazníků konkurenčních firem, kteří se potýkají s technickými problémy a všech zákazníků, pro něž bylo špičkové řešení od eet1 cenově obtížně dostupné.

 

„Tisíce podnikatelů si koupily nevhodné nebo nefunkční kasy a nyní mají potíže – se svým byznysem i se státem,“ říká Karel Hamr zástupce značky eet1. „Chceme proto své oceňované řešení zpřístupnit všem bez rozdílu. Od dnešního dne nezáleží na tom, kolik peněz chcete investovat do nové pokladny. Špičkové řešení podložené léty zkušeností jsme nyní zpřístupnili všem de facto zdarma.“

Od středy 15. února 2017 snižuje eet1 ceny na veškerý tabletový hardware a celé sady včetně softwaru na 1 Kč. Cena nejrobustnějšího řešení pro velké provozy, eet1 MAXI, se snížila o 70 procent na 4999 Kč z původních 15 999 Kč. Podmínkou je uzavření servisní smlouvy na 2 roky.

 „Jdeme ještě dále: na tři měsíce umožníme podnikatelům zdarma si vyzkoušet i nadstandardní funkce jako sklady, reporty, přehled dodavatelů vše ostatní, co plná verze našeho softwaru obsahuje,“ vysvětluje Karel Hamr.

 Za plnou verzi softwaru v hodnotě 499 Kč měsíčně budou zákazníci první tři měsíce platit jen 249 Kč. Během této doby si mohou software, vyvinutý na základě zkušeností z několika zemí a přibližně 5 miliard transakcí, vyzkoušet a rozhodnout se, zda budou nadále používat jeho plnou nebo základní verzi. Po třech měsících bude možné pokračovat v plné verzi za 499 Kč měsíčně nebo přejít na základní verzi za 249 Kč měsíčně.

 „A ani to není vše. Jakékoliv příslušenství jako jsou pokladní šuplíky, čtečky nebo váhy zlevňujeme na polovinu,“ dodává Karel Hamr.

Zveřejněno v BYZNYS a TOP PODNIKATELÉ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 112 hostů a žádný člen

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %