VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Ochrana vlastních hranic je výsostným právem a povinností každého členského státu Doporučený

  • sobota, pro 19 2015
  • Napsal(a)  Kateřina Kašparová, tisková mluvčí Strany svobodných občanů
Ochrana vlastních hranic je výsostným právem a povinností každého členského státu ilustrační foto převzato z Protiproudu

Česká republika, ústy premiéra, podporuje možnost případného nasazení evropské pohraniční stráže do členských států schengenského prostoru i bez jejich souhlasu. Prohlásil to ve čtvrtek 17.12.2015 před jednáním Evropské rady premiér ČR Bohuslav Sobotka.

Premiér České republiky, která má historickou zkušenost například s Mnichovskou dohodou či obsazením cizími vojsky v roce 1968, souhlasí s tím, aby v členských státech Schengenu mohly zasahovat cizí silové složky i proti vůli členského státu. Svobodní a jistě i dlouhá řada občanů České republiky si velmi dobře pamatují na důsledky takových opatření v minulosti a jsou zásadně proti takové pravomoci.

Ochrana vlastních hranic je výsostným právem a povinností každého členského státu a pokud tuto povinnost není schopen plnit, má být ze společného schengenského prostoru vyloučen.

Číst 9365 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 159 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %