Merkelová se svými pravdoláskovci vítá přistěhovalce za účelem destabilizovat Evropu Doporučený

Prezident Václav Klaus vítá bavorského předsedu AfD Jiřího Bystroně na XVII. Hovorech na pravici, které pořádala Akce D.O.S.T. Petra Bahníka       Prezident Václav Klaus vítá bavorského předsedu AfD Jiřího Bystroně na XVII. Hovorech na pravici, které pořádala Akce D.O.S.T. Petra Bahníka snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Prohra německé strany CDU kancléřky Merkelové v zemských volbách v Předním Pomořansku - Meklenbursku vyvolala velký ohlas nejen v Německu a v ostatních zemích EU, ale doslova v celém světě. Strana získala do té doby nejhorší výsledek ve své historii, předběhla jí nejen socialistická, ale i nová pravicová strana Alternativa pro Německo (AfD). (Sociální demokracie  SPD si polepšila a vyhrála  se 30,6 %, AfD byla druhá s 20,8 %, CDU třetí  s 19 % před  komunistickými Levými s 13,2 %.) A ani komentáře europeistů, že jde o malou bezvýznamnou část Německa, tuto prohru CDU nemohou smazat. Vlivný deník Süddeutsche Zeitung přirovnal to, co AfD  napáchala v německé stranické demokracii, k masakru rozřezání CDU motorovou pilou. Nejen AfD, ale i levicové strany si vyřízly podle něho díky jejich zdrženlivější politice vůči imigrantům z CDU skvělé kusy masa. 

Německé dosud promerkelovské noviny již tedy nepopírají, že se to stalo kvůli nebezpečné a nedomyšlené politice kancléřky Merkelové vůči tzv. uprchlíkům. Že Němci nechtějí již dál žít v neustálém napětí, zda je cestou do práce zavraždí některý z hostů paní kancléřky či zda se jim vrátí ze školy děti ve zdraví. Nehledě na to, že náklady na již přišedší lidi z třetího světa se již nyní odhadují na  2  biliony eur. AfD je nejen protimigrantskou stranou, ale stranou zejména ekonomickou, jakou byla kdysi naše ODS, stranou plnou skvělých protržních ekonomů a dalších vysokoškolsky vzdělaných lidí. Ti ji založili s cílem zastavit budování třetocestního komunismu v německé ekonomice kancléřkou Merkelovou. Přesto je všem jasné, že její skvělý volební výsledek je nutné připsat zejména její promyšlené a soustavně zdůrazňované protimigrační politice. 

Díky popularitě Merkelové a proevropsky zaměřeným médiím měla AFD dosud velmi stíženou situaci. Nájezdy milionů muslimských nebezpečných přistěhovalců jí pomohly konečně k prosazení se  mezi vedoucí strany v Německu.  Její představitelé si uvědomili včas, že denně se valící tisíce muslimských mladíků do Německa s cílem stůj co stůj se v něm usadit je předzvěstí nedozírné krize nejen německé, ale celoevropské. Upozorňovali dlouhodobě, že pokud rozumní němečtí politici nezastaví toto šílené merkelovské stěhování národů, hrozí toto přerůst v celoevropskou katastrofu, jakou tento kontinent zažil naposledy při zániku helénistické kultury vpádem Barbarů. Z něj se vzpamatovávala Evropa po mnoho staletí a přes veškeré úsilí její původní vyspělá kultura nebyla již nikdy obnovena.AfD polemizovala s názorem utopických socialistů v čele s Merkelovou, že nejde o migraci jednotlivých lidí prchajících před nebezpečím, ale o stěhování celých národů z Afriky a Blízkého východu za účelem obsazení bohatých evropských států. Varovali, že takovou masu vesměs negramotných lidí či pseudogramotných na úrovni několika tříd základní školy žijících po tisíciletí v naprosto jiné kultuře nemůže vstřebat a uživit ani ten nejbohatší kontinent, aniž by sám zanikl.

A nejen varovali. Na rozdíl od vládnoucích politiků nabízí však AfD Němcům jasné a jednoduché východisko, jak z přistěhovalecké apokalypsy ven: Na rozdíl od Merkelové, která nedomýšlí důsledky svých často opravdu závažných kroků - vzpomeňme jen, jak bezmyšlenkově zastavila provoz 17 jaderných elektráren, aniž má prostory na nevyhořelé palivo (uskladnit vyhořelé a již téměř nezářící bloky uranu z reaktorů je  již zvládnuto a není fakticky nebezpečné při dodržení běžně používaných bezpečnostních podmínek, ale uskladnit zářící radioaktivní bloky uranu ze 17 reaktorů, to je časovaná bomba), je AfD stranou konstruktivní a nabízí konkrétní řešení, jak zabránit obsazení Německa muslimskými národy z Afriky a Blízkého východu a jak vrátit Německo mezi bezpečné bohaté země s kapitalistickým hospodářstvím friedmanovského typu.  Jak to chtějí udělat, sdělil našemu listu předseda Bavorské AfD ekonom s českými kořeny Petr Bystroň: 

 
 

„Nenutil bych již přišedší k odjezdu. Snížil bych pouze nelegálním přistěhovalcům sociální dávky na nulu a dal jim na vědomí, že kdo se bude chtít vrátit, dostane kromě jízdenky na cestu domů 10 000 eur na ruku. Věřím, že tak rychle by nikdy nikdo neuviděl muslimy utíkat zpátky. A námitka, že je to drahé, neobstojí. Německo stojí náklady na imigranta ročně 35 000 eur. Protože však to stále politici kolem Merkelové nedělají, je jasné, že o ilegály stojí. A pro ty, co se k nám chystají, navrhuji vzít si příklad z Austrálie, která není tak bohatá, jako je Německo či EU, ale přesto nalezla v rozpočtu trochu peněz na zaplacení inzerátů v zemích, z nichž se do ní začali valit přistěhovalci. V nich stálo, že nemohou zůstat ilegálně v Austrálii. Zpočátku tomu nevěřili, ale Austrálie nakoupila nafukovací čluny a přesadila příchozí imigranty po jejich připlutí na cestu zpět. Do tří týdnů bylo po nájezdech. Ilegálům došlo, že zbytečně vydali překupníkům 5 000 dolarů za plavbu k australským břehům. Merkelová jedná přesně opačně."

Není divu, že díky takovým návrhům obliba strany AfD stále stoupá a začala se již před nedělním debaklem CDU/CSU pohybovat v některých oblastech Německa v dvojmístných číslech.  Podrobně jsme o návštěvě tohoto významného bavorského politika psali v článku: PETR BYSTROŇ NABÍZÍ JASNÝ A JEDNODUCHÝ SCÉNÁŘ, JAK Z PŘISTĚHOVALECKÉ APOKALYPSY EVROPY VEN

Situace v Německu je alarmující

Jen v minulém roce přišlo do Německa 1,5 milionů uprchlíků, z toho 80 % muslimských mladíků od 18 do 35 let. Kolem 300 000 z nich se jich pohybuje někde po zemi a nikdo neví kde. A tento pohyb stále pokračuje. Od začátku roku přibylo přes 200 000 nelegálních cizinců a denně jich přichází 3 000. Situace se stala kritickou zejména v Bavorsku po otevření německých hranic v září loňského roku pro příchozí z Maďarska. Přes 60 přechodů se do něj z Rakouska valila milionová vlna muslimů. Vláda Merkelové sice vyhlásila, že bude provádět kontroly na hranicích, ale tisíce lidí denně není možné registrovat. Němečtí pohraničníci přebírali od Rakušanů autobusy plné migrantů a odváželi je do Mnichova na vlaky směřující do Berlína. Mnichov byl zavalen muslimy jako přestupní stanice, ale ještě nebezpečnější bylo, že po cestě do Mnichova se velká část těch nejnebezpečnějších uprchlíků ztratila na WC či během jídla a nedojela s ostatními. Jeden z atentátníků v Paříži se takto dostal do Evropy. Samozřejmě 70 % z příchozích nemělo doklady a všichni svorně říkali, že jsou ze Sýrie. Právě Bavorsko (Freistaat Bayern), které je velmi významnou součástí Německa a udržuje si i přes velký tlak totalitárních socialistů z Berlína v politice pravicové postoje spojené s vírou v Boha za pomoci vlivné katolické církve, bylo tímto protiústavním krokem Merkelové velice pobouřeno a přišlo dokonce s ústavní výzvou k odstoupení od vládní koalice zešílevší kancléřky Merkelové, která chce z EU vybudovat superstát stůj co stůj třeba i za pomoci pomuslimštění celého kontinentu.   A Bavorsko bylo v právu. Tímto vpouštěním nelegálů do země obešla a stále obchází  kancléřka Merkelová ústavu a zákony Německa, podle níž  je povinnost pohraničníků přistěhovalce bez dokumentů vrátit a nevpustit do země.

Po příjezdu uprchlíků z Mnichova do Berlína  popularita Merkelové prudce klesala v celém Německu. Z obav z přílivu přistěhovalců si 70 % německé populace přeje konec její diktátorské politiky a třetina Němců chce její okamžité stažení z funkce. I ve vlastních řadách její strany CDU kvasily v poslední době opakovaně pokusy o povstání. Tato zešílivší fanatička se dosud drží u moci pouze ze strachu Němců, že se dají po jejím pádu dohromady SPD (socialisté), Zelení a komunisté (die Linke), prosadí vyslovení nedůvěry koalici CDU/CSU a navrhnou svého společného kandidáta na kancléře. Němci se obávali, že tato konstelace by ještě zhoršila uprchlickou krizi a sociální napětí do ještě horší, nepředvídatelné výše. U běžných voličů převážil nyní už ale strach o život nad výše uvedenými politickými zájmy a volby v Pomořansku to jasně ukázaly. Potěšitelné pro nás a celou EU je, že se proslýchá, že příští rok do voleb na kancléře uvažuje nepřítel proimigrační politiky Merkelové bavorský premiér a předseda bavorské CSU Horst Seehofer. Vzhledem k tomu, že Merkelová chtěla svou funkci obhajovat již po čtvrté, mohlo by to hrát v jeho prospěch, i kdyby nedošlo k této její obrovské chybě. 

 Každý soudný člověk si musí položit otázku, proč je Merkelová i nadále tak neústupná?

V srpnu loňského roku prohlásila kancléřka Merkelová v televizním vystoupení, že jsou do Německa všichni imigranti zvaní a že Německo imigraci zvládne ("Wir schaffen das"). Tuto  nesmyslnou, podle ní však bohulibou, akci zdůvodňovala mj. tím, že prý potřebuje migranty kvůli růstu počtu dětí a kvůli kvalifikované pracovní síle, aby prý  tak zachránila národ. V neposlední řadě také migraci obhajovala křesťanským milosrdenstvím. Podporují ji v tom němečtí pravdoláskovci, kteří chtějí zachraňovat svět pod heslem „Pojďme zachránit všechny lidi, kterým se vede hůř, než nám“. Jenže to by museli zachránit 98 % lidí na světě. Tolika lidem se totiž vede hůř než obyvatelům v Německu. Je známo, že 6 miliard lidí vydělává dohromady pod 2 miliardy eur. Tito utopičtí socialisté by se měli již konečně vzpamatovat a uvědomit si, že 6 miliard lidí neuživí.

Copok si opravdu myslí, že se občané nedozvědí, že  náklady na již přišedší lidi z třetího světa se již nyní odhadují od 50 miliard do 2  bilionů eur? Kdyby tyto obrovské peníze poskytla vláda Merkelové na rodičovské příspěvky svých německých občanů, měla by po starostech s vymíráním. Stačilo by uzákonit zvýšení rodičovského příspěvku, jako to udělal kdysi u nás Gustáv Husák, aby si mohla děti dovolit i střední třída bez poklesu její životní úrovně. Německý socialistický stát, který je odhodlán vydávat výšeuvedené nekřesťanské peníze na cizí lidi, přispívá přitom na své děti pouze 200 eury měsíčně, což je pro Němce pakatel. Pro muslimku z Afriky mající 5 dětí je 1000 eur měsíčně životní sen a myslí si, že se z toho v Německu uživí.

Pokud jde o kvalifikované pracovní síly, nikde nikdo zatím neviděl mezi ilegály atomové fyziky, lékaře... Místo toho průzkumy ukázaly, že ze Sýrie přichází lidé, z nichž 15 % je naprosto negramotných a 60 % na úrovni 3. třídy německé školy. Z Afganistánu je to ještě horší, odtud přichází 70 % negramotných. Jak mohou studovat náš jazyk a zvyšovat si kvalifikaci, to vláda neříká. Ale zato vydává hurá pozitivní zprávy, že již možná za pět let bude každý druhý emigrant pracovat. V překladu do lidštiny, pět let budou Němci živit polovinu z nich, aby vůbec mohla nastoupit do práce a druhou polovinu ještě déle.  Pokud  opravdu potřebuje Německo cizí vědce, ať udělá katalog a pak je přijme, jako to udělala Austrálie.A pokud operuje křesťanským milosrdenstvím, je důležité zdůraznit, že nejde o lidi, kterým jde o život. Nejdou sem totiž přímo ze Sýrie, ale z uprchlických táborů, v nichž byli zachráněni. Když USA snížilo v létě minulého roku platby na uprchlické tábory, v ten moment přišla výše uvedená nabídka Merkelové. A uprchlíci se zachovali absolutně logicky. Místo živoření v táborech pojedou do země zaslíbené. Neprchají tedy před bezprostředním ohrožením, ale cíleně za lepším životem v blahobytu. Proto nestojí o život v chudších zemích Evropy, kterými proudí do Německa. Vědí, že v Německu dostanou nejvyšší sociální dávky.

 Z výše uvedeného je jasné, že důvody, které Merkelová uvádí, jsou zástupné, že za jejím chováním stojí něco jiného.

Že se musí hledat odpověď na jiné otázky:  Proč nejede Merkelová do křesťanského Řecka domluvit ochranu hranic, ale do muslimského Turecka? Proč státu, který není ani členem EU, nabídla 3 miliardy eur a jakým právem mu nabídla přijetí do EU, pokud zamezí dalšímu přílivu ilegálů do EU? Proč nezmění špatný azylový německý zákon a přijímá stále další hordy muslimů? Muslimů, z nichž 78 % nemá na azyl žádný nárok a jen 20 % by mohlo díky ženevské dohodě možná zůstat. Proč je Německo nevrací alespoň podle tohoto současného azylového řízení, které bylo konstruováno na individuální migraci a nikoliv na současnou migraci národů?  

Jediná logická odpověď je, že Merkelová se svými pravdoláskovci vítá přistěhovalce za účelem destabilizovat Evropu, což jí pomůže ke splnění jejího megalomanského šíleného snu - vytvoření evropského nadnárodního superstátu. Doufejme, že ji v tomto šílenství Němci zabrání, dokud je ještě čas.

Číst 6618 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 872 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %