VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

Premiér Babiš jednal s předsedou EU rakouským kancléřem Kurzem a dalšími významnými osobnostmi EU Doporučený

 Andrej Babiš, rakouský kancléř Sebastian Kurz a estonský premiér Jüri Ratas, 27. července 2018 před jednáním v Salcburku. Andrej Babiš, rakouský kancléř Sebastian Kurz a estonský premiér Jüri Ratas, 27. července 2018 před jednáním v Salcburku. snímek archiv vlády

Premiér Babiš s chotí se zúčastnil 27. července zahájení letošního ročníku Salcburského hudebního festivalu. Kromě slavnostního zahájení festivalu, kterého se ujal rakouský prezident Alexander Van der Bellen, se premiér Babiš zúčastnil jednání  s rakouským spolkovým kancléřem Sebastianem Kurzem o spolupráci v rámci formátů regionální středoevropské spolupráce, zejména v rámci tzv. slavkovského formátu.  Šlo především o problematiku migrace, víceletý finanční rámec a závěry červnové Evropské rady. Jednali také o dopravní infrastruktuře, konkrétně o silničním spojení Brno – Mikulov – Vídeň a České Budějovice – Linz. O hlavních evropských tématech - o migraci, využívání vnitřního trhu a o obranné a bezpečnostní spolupráci v rámci Severoatlantické aliance a dalších mezinárodních otázkách jednal premiér též s předsedou vlády Estonska Jürim Ratasem.

 foto

Sešel se rovněž s britskou premiérkou Theresou Mayovou - zajímal se o dokončení Dohody  o vystoupení Velké Británie z Evropské unie.  Zdůraznil, že prioritou České republiky je zachovat nedělitelnost svobod vnitřního trhu, ochranu zájmů českých občanů a českých firem a zajištění bezpečnosti v Evropě. Za dobrý krok směrem ke konkrétnějšímu postoji označil nedávnou publikaci Bílé knihy o budoucích vztazích Velké Británie a EU. „Brexit není pro EU pozitivní, ale musíme se snažit, aby celkové dopady byly co nejmenší. Pro nás je důležité udržovat s Velkou Británií vztahy z minulosti. Vždy to byl náš spojenec, pracuje tam 50 tisíc českých občanů, je to důležité z hlediska obchodu i v rámci spolupráce NATO,“ uvedl předseda vlády Andrej Babiš.

Andrej Babiš  se též zúčastnil zahájení Wagnerova hudebního festivalu v bavorském Bayreuthu. S bavorským ministerským předsedou Markusem Söderem mluvil o spolupráci mezi příhraničními regiony České republiky a Svobodného státu Bavorsko. Tématem bylo také pokračování Česko-německého strategického dialogu, hospodářská spolupráce, spolupráce v oblasti vědy a výzkumu či policejní spolupráce při boji s přeshraniční kriminalitou.

Skvělé je, že jsou to vesměs konzervativní rozumné osobnosti, které zastávají na bezpečnost svých zemí a celé Evropy před přílivem nebezpečných přistěhovalců  obdobné názory jako naše republika. Věřme, že tato spolupráce vydrží nastálo, že nezanikne naše  zem a nerozpustí se v kotli  Velkoevropské říše megalomanské německé kancléřky Merkelové. Věřme, že tito pánové společně zachrání evropskou křesťanskou kulturu svých zemí před přílivem jejích primitivních nevzdělaných hostů mezi nimiž jsou ukryti nebezpeční vojáci Islámského státu a nenávistní vraždící teroristé. Že se nebudeme bát vyjít z domu či pustit děti do  školy, aby nás nebo je někdo bestiálně nepovraždil.

V dnešní neomarxistické Evropě to nebudou mít lehké. Nezbývá než věřit, že jim v tom bohulibém chování pomůže Bůh. 

Bůh Vám žehnej pánové!

 

Číst 9630 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 232 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty           Facebook Haslingerová             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová   LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %