VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Svobodní vyzývají Radu EU k odmítnutí kvót Doporučený

  • neděle, čen 28 2015
  • Napsal(a)  Kateřina Kašparová
předseda Svobodných, europoslanec Petr Mach předseda Svobodných, europoslanec Petr Mach

V Lucembursku bude zasedat Rada ministrů vnitra členských států EU, která bude jednat mimo jiné o imigraci a řešení aktuální situace. (viz: http://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/jha/2015/06/15-16). Vzhledem k tomu, že zasedání má reagovat i na možné přerozdělování imigrantů, vyzýváme Radu EU k tomuto:

 1. Odmítnout jakýkoli návrh, který by zahrnoval povinné kvóty pro přijímání imigrantů členskými státy EU. Oceňujeme odmítavé stanovisko české vlády ke kvótám. Vynucená solidarita je popřením lidské vzájemnosti, vzbuzuje napětí a vzdor.

2. V případě, že nebudou kvóty schváleny, požadujeme, aby česká vláda rovněž odmítla návrhy na "dobrovolné přerozdělování", jelikož se obáváme, že dobrovolnost by ze strany EU mohla opět přerůst v nátlak, a pro takový krok neexistuje podpora veřejnosti.

3. Přijmout opatření, která zajistí navracení imigrantů zpět, po vzoru Austrálie. Navrhujeme vyjednat dohody o přijímání imigrantů se zeměmi, které jsou jim kulturně blízké, a těm pomáhat v místě.

 

Číst 8246 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 184 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %