VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Budou homo-manželství? I ty rozhodneš! Doporučený

  • neděle, lis 18 2018
  • Napsal(a)  + Metoděj OSBMr, + Timotej OSBMr
Komu budou říkat děti táto a komu mámo. Nebo snad se zavede opravdu oslovení rodiči A a rodiči B?! Komu budou říkat děti táto a komu mámo. Nebo snad se zavede opravdu oslovení rodiči A a rodiči B?!

 V parlamentu dne 14. 11. 2018 proběhla diskuze o homo-manželstvích a nyní se čeká na další diskusi spojenou už s hlasováním o zákonu o homo-manželstvích. Podle svědectví angažovaných křesťanů je po přípravné diskuzi „pro“ a „proti“ asi půl na půl. To je však tragédie! Navíc je realitou, že homolobby obsadila celý balkon parlamentu. Najatí aktivisti tleskáním a hlučnými projevy manipulovali výsledek diskuze. Před parlamentem stál jeden horlivý křesťan s transparentem „Chraňte tradiční rodiny. Děti nejsou rukojmí!“. Někteří poslanci na to reagovali velmi pozitivně, ale zároveň se ptali, kde jsou ostatní, proč je sám. On odpověděl, že ostatní se modl& iacute;. Je třeba se modlit, ale také je třeba přijít a modlit se přímo před parlamentem a dát se slyšet na jeho balkónu. Jde o mimořádně vážnou věc! Týká se každého současného i budoucího otce a matky a každého českého dítěte.

 

Pokud bude schválen zákon o homosexuálním manželství, znamená to, že automaticky dostanou právo na děti. A kde je vezmou? Budou je pro ně krást sociální služby, tak jak je tomu už v některých západních zemích! Kdyby se k tomu přidala Istanbulská úmluva, GREVIO by monitorovalo preventivní kradení dětí! Lživým argumentem je tzv. domácí násilí. 

V blízké době bude už o tomto sebevražedném zákonu hlasováno! Co můžeme dělat? Ještě dnes ať si dá každý předsevzetí – denně jeden Otčenáš s vírou, aby poslanci tento zákon v žádném případě neschválili! Rovněž je potřeba povzbudit už nyní konkrétní poslance krátkým dopisem či e-mailem. Stačí jen dát najevo, že nesouhlasíme s uzákoněním pseudo-manželství. Tento e-mail můžete poslat nejen jednomu, ale i více poslancům. Potřebují morální podporu! Je na ně vyvíjen mimořádně silný tlak z homolobby; ti jsou hyperaktivní. A my? Pro skutečné dobro rodiny a národa nechceme hnout ani prstem?

Křesťané i nevěřící lidé dobré vůle, probuďte se! Jinak zodpovědnost za schválení masové sebevraždy i za hrozné utrpení, které čeká ukradení děti, dopadne na vás. Nebuďte lhostejní!

Biskupové, kněží, pastoři, vyzvěte lid k modlitbě a k aktivitě! 

Číst 6623 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %