VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

ANO tvrdilo, že nám vládnou nemehla, pro jeho vládnutí je nemehlo slabým výrazem Doporučený

Ekonomický expert Institutu Václava Klause a ODS Ing. et Ing. Jan Skopeček, vlevo Ladislav Jakl Ekonomický expert Institutu Václava Klause a ODS Ing. et Ing. Jan Skopeček, vlevo Ladislav Jakl snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Vláda dnes projedná návrh státního rozpočtu na rok 2018. Navrženým schodkem ve výši 50 mld. Kč usvědčuje vláda sama sebe z naprosté neschopnosti využít léta slušného hospodářského růstu ke stabilizaci veřejných financí. Očekávám, že ani poslední zveřejněná čísla o nadprůměrném hospodářském růstu převyšujícím očekávání, nepřimějí vládu ke snížení plánovaného deficitu, který měl být navíc v době konjuktury dávno na nule. Místo toho se nám vláda bude snažit namluvit, že by při menším schodku nemohla přidat státním zaměstnancům a učitelům. Není to pravda, při odpovědném hospodaření a efektivní veřejné správě by na platy byl dostatek prostředků. Současná vláda si ale vybrala bobtnání státu, 30 tisíc nových státních zaměstnanců a minimální pokrok v elektronizaci veřejné správy. Před minulými volbami nám hnutí ANO tvrdilo, že nám vládnou nemehla. Po čtyřech letech jejich správy veřejných financí je označení nemehlo příliš slabým a nevypovídajícím označením jejich výkonu.

 

Číst 23022 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Více z této kategorie: « penzisté lékaři »

Právě přítomno: 243 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %