Ano, vyšlo najevo, že pan Babiš, český oligarcha a předseda hnutí ANO, ovlivňoval obsah svých médií. Je to nepřijatelné, ale umíme si to vyřešit sami. Na mediální scéně samozřejmě existuje řada negativních jevů - provázanost politiků a novinářů nebo ovlivňování obsahu ze strany vlastníků - to se ale zdaleka netýká jen České republiky. My, kdo jsme v opozici vůči panu Babišovi, se s ním brzy utkáme ve volbách. To je jediný prostředek, jak politicky tuto věc vyřešit.
VIDEO ZPRÁVY
V úterý 12.9.2023 ve 13 hodin GENERÁLNÍ STÁVKA za normální život v Klausismu devadesátých let
ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ, ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ...
Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?"
Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!
************************************
************************************
Tomio Okamura: Navrhuji CZEXIT!
************************************
************************************
Projev prezidenta Putina 30.9.2022 o uznání a připojení 4 nově vzniklých republik a oblastí k Rusku
***********************************
Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu
************************************
Téma svobody médií v ČR nepatří na půdu Evropského Parlamentu Doporučený
Mám pocit, že v poslední době je tady z nejrůznějších důvodů grilována jedna středoevropská země za druhou - Maďarsko, Polsko, nyní Česká republika. Rád bych věřil tomu, že to není jakási odveta za to, že tyto země poslední dobou ‚zlobí‘, že třeba odmítly kvóty nebo že se nijak nehrnou do eurozóny. V rozpravě v EP, který řešil nášše média jsem uvedl, že "Na našem mediálním trhu stále převládá konkurence a pluralita, neexistuje cenzura a dobře fungují i veřejnoprávní média. Svoboda médií je v ČR vpořádku, oligarchu musíme porazit ve volbách. Špinavé prádlo se má prát doma a já vás ujišťuji, že my si ho doma také vypereme!"
Číst 12023 krát | |
Zveřejněno v
MEDIOKRACIE
|
Nejnovější od JAN ZAHRADIL, předseda Aliance evropských konzervativců a reformistů
- Obnově ekonomiky pomůže méně regulace a překážek, nikoli nové evropské daně
- Evropské řešení stěhování národu do EU neexistuje, konat budou muset státy
- Summit EU o vzájemném vydírání, ústupcích a podplácení místo o ochraně hranic proti cizincům
- Vláda ohrožuje české národní zájmy - evropskou politiku vede zcela tajemník Prouza, jezdící si pro instrukce do Berlína
- Merkelová a Holland - Eurospeak a fráze ve Štrasburku