Vytisknout tuto stránku

Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácenástátní ideologie, stejně, jako fašismus! Doporučený

Uvedu zásadní důvody, proč se "dostali" Piráti do parlamentu. Prvním důvodem je skutečnost, že  Piráti jsou Sorosova mládež. Jedná o nadnárodní organizaci řízenou a podporovanou Obamovskou americkou administrativou, za účelem likvidace původní bílé evropské populace. Jejich hra na anarchii je velmi atraktivní pro mládež a toho využívají. Ostatně většina z nás jme byli ve věku, kdy jsme nenáviděli své rodiče za to, že po nás vyžadovali poslušnost, zodpovědnost a sebereflexi, aby z nás vychovali osobnosti schopné obstát v dnešním světě a obhájit a docílit svých zájmů, jakožto samostatný jedinec. Je přirozené, že mládež se bouří proti všemu, včetně systému a toho Piráti využívají ve svůj prospěch, aby ji zmanipulovali pro své zvrácené cíle. Jejich hlavním zájmem je zdegenerovat děti a mládež tak, aby pomocí tolerované anarchie vyrostli a dospěli v dementní, nesamostatně uvažující a rozhodující agresivní bytosti.

 

Dalším zásadním důvodem, proč se přes zfalšované nelegitimní volby dostali Piráti do parlamentu je cílená a řízená invaze muslimů do Evropy, což Piráti plně podporují a za což jsou financováni z nejvyšších politických kruhů zájmových skupin.  Jasným důkazem je veřejná podpora hnutí Antifa. Jejich cílem je likvidace bílé rasy v Evropě a degenerace hnědé rasy, která má, jak oni říkají, promícháním neboli obohacením bílé a černé rasy vzniknout!

(Bruselští úředníci v čele s německou kancléřkou Merlovou v touze po sjednocení všech národních států Evropy se neštítili pozvat do EU tyto lidi v naději, že jejich pomocí získají hlasy pro superstát. Už ale nedomysleli, že sice hlasy získají, ale pro superstát s muslimskou vládou šaría pod vládou Islámského státu. A nyní se snaží Bycha honit, ale  je již pozdě, jak praví známé přísloví. pozn. redakce)

Už si uvědomujete a dochází vám, kdo se dostal do parlamentu ?

Zveřejněno v POLITIKA

Související položky (podle značky)