VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

K čemu je být kariéristickým plagiátorem, podvodníkem a zrádným křivákem Doporučený

K čemu je být kariéristickým plagiátorem, podvodníkem a zrádným křivákem ilustrační obrázek autora článku

Byť za to získá trafiku ministra vnitra, když však socialisté i jeho přičiněním právě zaznamenali ostudný volební výprask… Místo oranžového tsunami ČSSD kdysi se volební mapa změnila v tsunami bělomodrého Hnutí ANO. Sportovní terminologií vyjáždřeno cca 23 ku cca 16.

Tak nám skončila další krajská volební šaráda o 675 zastupitelských míst ve 13 krajích a obsazení 27 senátních obvodů novými či staronovými senátory; šaráda, která jako vždy nepřinesla nic objevného, jen opět potvrdila finanční ztráty, když ze státní kasy a z kapes daňových poplatníků vytáhly politické strany miliardy za pořádání této frašky a její reklamy. V této sumě, jež je v reálu mnohem větší, než kolik se uvádí, zmizely jako kapka v moři tisíce, kterými si některé strany kupovaly hlasy za sto až pět set korun i s dovozem k volební síni hlavně od nepřizpůsobivých občanů; od Chánova, přes Teplice v Čechách, až po Karvinou… 

Po volbách v roce 2013 místo odstoupení nfiltroval do Lán práskače

Všichni si pamatujeme, jak se předseda ČSSD Sobotka při minulých volbách zapřísahal, že když nebude výsledek voleb začínat trojkou, svolá sjezd socialistů a nechá ho odhlasovat, zda má být nadále v čele ČSSD či nikoliv. Jak víme, tak to neučinil, ale naopak vyslal svého špeha Chovance na tajnou schůzku s prezidentem Zemanem do Lán, kde se mělo údajně jednat o Sobotkově bytí či nebytí. A nejenže předseda socialistů zvolil taktu, že nejlepší obrana je útok a nesvolal sjezd, ale ani neodstoupil, naopak připravil pro infiltrovaného práskače z Lán super trafiku ministra vnitra. 

Díval jsem se na OVM z roku 2013 a slyšel Bohuslava Sobotku, jak pravil, že pokud ČSSD získá post ministra vnitra v jeho vládě, měl by ho obsadit Milan Chovanec. Představil jsem si tedy tohoto dobrého muže, jak sedí u prezidenta Zemana v Lánech spolu se čtyřmi dalšími spiklenci a kuje své vnitřní pikle, byť si rukou dáním slíbili, že budou držet basu a o schůzce mlčet… Milan tam byl určitě nejaktivnější a beztak nejvíc nadával na Sobotku, co prokaučoval šance socialistů, když se zapřísahal, že volební výsledek musí začínat trojkou.

Chovanec v Lánech submisivně přitakával, jaká jsou ty volby pro ČSSD ostuda, že za to musí Sobotka pryč z čela týmu vyjednávajícího o nové vládě. Pak tajná schůzka skončila a křivák Chovanec upaloval za Sobotkou s popsanou manžetou své košile, kde měl všecičko, co si tam ti zrádci povídali, když chystali "stranický puč".. Paradoxně tam byl i Hašek, jehož jmenovec Jaroslav vytvořil Švejka i civilního strážníka Bretschneidera, stojícího ve službách státní rakousko-uherské policie, jehož úkolem bylo se infiltrovat do rozličných prostředí. V nich provokoval různými řečmi, aby vytáhl z nebohých lidiček třeba i fakt, že právě oni chystali vraždu následníka trůnu.

Chovanec pak do posledního písmenka Sobotkovi vše ohlásil, protože poslouchat může, ale hlásit musí. Dostal za to podrbání, pochvalu před nástupenou jednotkou socialistů a nyní se mu rýsuje funkce ministra vnitra. Vlastně, kdo jiný, než patologický práskač, může zastávat toto důležité postavení? Bohuslav Sobotka poté nebyl odstraněn z vyjednávacího týmu strany, naopak šli do háje Hašek, Tejc, Zimola a Škromach.

 Jedno pozitivum se však na těchto vobách najde:  jako pokaždé před volbami opět vylézali kostlivci ze skříni rádoby privilegovaných politiků jako žížaly po dešti.

Bakalářské práce  Milana Chovance je okopírován ze studentské seminární práce 

Třeba Pirátská strana znovu objevila již známý malér ministra vnitra Milana Chovance, což prokazuje, že někteří papaláši jsou prostě "politicky nesmrtelní", zvláště když jim hladce procházejí zásadní maléry, svědčící o jejich charakteru nevalné pověsti. U Chovance jde o jeden z hříchů jeho politického mládí z let 2009, kdy studoval na proslulých plzeňských právech. Trapná kauza, po které by mnozí chodili doslova kanály a zahrabali by se nejmíň pár metrů pod zem...

Napřed obézní, poté pohublý, aby opět zabředl do své masivní nadváhy; že by se řídil heslem, že na stres je dobré si obalit nervy maximálním množstvím tuků? Největší nervy má patrně se svojí proslulou a dnes již přímo legendární dobou studia. Jak se dočteme na webu Pirátské strany, úvod bakalářské práce ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) z roku 2009 je okopírován ze studentské seminární práce publikované o šest let dříve na Internetu. Další pikantností jeho bakalářské práce na Plzeňských právech je, že podle dat uvedených v dokumentu byla odevzdána dříve, než byla zadána.

"Bakalářská práce z roku 2009 ukazuje, že přibližně dvě normostrany textu se doslovně shodují s vypracovanou maturitní otázkou číslo 9 z přeloučského gymnázia na téma rozkvět feudalismu za posledních Přemyslovců. Text maturitní otázky ale prokazatelně existoval již 31. 8. 2003, v 14:53:48, kdy ho zachytil internetový archiv, který průběžně zaznamenává všechny webové stránky. Plagiát byl odhalen s využitím serveru odevzdej.cz, který vytvořila Masarykova univerzita..." https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/internet_usvedcil_ministra_chovance_-_opsal_uvod_sve_bakalarske_prace

Okolnosti Chovancova studia na Plzeňských právech byly v roce 2013 důvodem, proč prezident Zeman váhal s jeho jmenováním do funkce. Chovanec tehdy tvrdil: „Okolnosti mého studia byly opakovaně na moji žádost prověřeny. Naposledy současné vedení ZČU konstatovalo, že jsem studium absolvoval a zakončil v souladu s předpisy.“ Chovanec se zavázal titul nepoužívat a vinu sváděl na školu. Zveřejněný dokument prokazuje opak: Chovanec se sám dopustil plagiátorství a přitom podepsal čestné prohlášení, že práci zpracoval samostatně a všechny prameny citoval.

 

A tak se hejtman a absolvent Západočeské univerzity v Plzni Milan Chovanec, co vystudoval bakalářský obor na právnické fakultě, stal hvězdou. Sice titul bakalář získal během 9 měsíců a jeho regulérnost byla znalcem a kritikem poměrů na PF ZČU zpochybněna. V odpovědi na kritiku přinesl Milan Chovanec svou verzi otázky studia práv, k němuž se dostal prostřednictvím kursu celoživotního vzdělávání v letech 2007 – 2008. Vedení školy následně rozhodlo, že všichni úspěšní absolventi mohou pokračovat v řádném studiu s tím, že budou zařazeni přímo do 3. ročníku bakalářského studia Veřejná správa na Právnické fakultě ZČU. O devět "porodních" měsíců později toto studium ukončil obhajobou bakalářské práce…

Chovanec se doposud bránil tím, že titul nepoužívá a že řízení o odebrání titulu zastavila sama ZČU. To sice ano, ale pomlčel, že jeho spolustraníkem byl rektor Průša, za jehož působení právnická fakulta v Plzni udílela jeden podvodný titul za druhým. Záhy Chovanec nastoupil na post hejtmana Plzeňského kraje, kde vystřídal Miladu Emmerovou z ČSSD, která dvaadvacet let působila v KSČ. Bývalá ministryně zdravotnictví v Grossově vládě předsedala za totality závodní organizaci KSČ v plzeňské fakultní nemocnici. Ze strany vystoupila v prosinci 1989, členkou ČSSD je až od roku 1994.

Novým hejtmanem Plzeňského kraje se stal ve čtvrtek 9. září 2010 Milan Chovanec (ČSSD), dosavadní náměstek hejtmanky Milady Emmerové. Ta ve čtvrtek rezignovala, aby předešla kumulaci funkcí. V květnu se totiž stala poslankyní.

Výrazněji na sebe bezcharakterní kariérista Chovanec, co neví nic o cti čestného slova, upozornil v roce 2000, když se postavil na stranu tehdejšího plzeňského lídra ČSSD Václava Šlajse. „Vidíte, a teď se zastal Václav Šlajs mě, když jsem hlasoval pro odchod Bohuslava Sobotky z funkce předsedy strany,“ říká Chovanec, kterého poté Šlajs vystřídal v křesle hejtmana Plzeňského kraje. „Velmi brzy jsem pochopil, že se vyplatí neválčit,“ potvrzuje i sám konformní Chovanec, který bezostyšně vyjde ve své anální politice s každým, kdo mu zajistí prospěch.

Václav Šlajs byl totiž do roku 1989 členem KSČ a po dobu mnoha let i důstojníkem komunistické armády, kde vykonával funkci předsedy útvarové organizace KSČ. Ještě v roce 1989 zdárně ukončil studium na Vysoké škole politické ÚV KSČ. Mnozí, co s ním nesouhlasí, jsou hluboce přesvědčeni, že takový člověk nepatří na tak vysokou a významnou hejtmanskou pozici. V případě Václava Šlajse se nejedná o mladický omyl nebo krátkou koketerii s komunistickou stranou, ale o vědomé spojení dospělého života s aktivní službou diktatuře systematicky pošlapávající lidská i občanská práva a svobody.

Zeman ve svém projevu narážel také na fakt, že Chovance zkoušeli tehdejší proděkani Ivan Tomažič a Milan Kindl. Právě u nich začala vleklá kauza spojená s podezřele zkrácenou dobou studia a opisováním závěrečných prací. Již zmíněný Ivan Tomažič, Chovancův pedagog, plagiátor a dnes již bývalý proděkan fakulty, ve své disertační práci opisoval z cizího textu. Doktorem se stal za pět měsíců.

„Ty nám to pěkně v tom Sarajevu vyvedli,“ se slabou nadějí ozval se Bretschneider.

„V jakým Sarajevu?“ otázal se Palivec, „v tej nuselskej vinárně? Tam se perou každej den, to vědí, Nusle.“

„V bosenském Sarajevu, pane hostinský. Zastřelili tam pana arcivévodu Ferdinanda. Co tomu říkáte?“

„Já se do takových věcí nepletu, s tím ať mně každej políbí prdel,“ odpověděl slušně pan Palivec, zapaluje si dýmku, „dneska se do toho míchat, to by mohlo každému člověkovi zlomit vaz. Já jsem živnostník, když někdo přijde a dá si pivo, tak mu ho natočím. Ale nějaký Sarajevo, politika nebo nebožtík arcivévoda, to pro nás nic není, z toho nic nekouká než Pankrác:“

Bretschneider umlkl a díval se zklamané po pusté hospodě.

„Tady kdysi visel obraz císaře pána,“ ozval se opět po chvíli, „právě tam, kde teď visí zrcadlo:“

„Jó, to mají pravdu,“ odpověděl pan Palivec, „visel tam a sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si někdo mohl dovolit nějakou poznámku a mohly by být z toho nepříjemnosti. Copak to potřebuju?“

Co se bude odehrávat po volebním fiasku v ČSSD dnes?

Co se bude odehrávat dnes, když volební výsledek nedosáhl ani minulých dvacet procent, nýbrž jen něco kolem patnácti a z kdysi Paroubkova socialistického "oranžového tsunami" je momentálně tsunami bleděmodré Hnutí ANO…?

Inu, na každou svini se už voda vaří; Pirátské straně zřejmě náramně prospěl kostlivec, vytažený ze skříně Milana Chovance. K čemu je být kariéristickým plagiátorem, podvodníkem a zrádným křivákem, byť za to získá trafiku ministra vnitra, když však socialisté i s jeho přičiněním právě zaznamenali ostudný volební výprask, aneb motto dle Murphyho, který jako by znal ČSSD: „Každá organizace má určitý počet pracovních míst vyhrazených pro naprosté blbce. Z čehož vyplývá: Když z jednoho místa blbec odejde, je promptně nahrazen jiným..."

http://www.rukojmi.cz/clanky/2084-chovanec-prevzal-od-langera-recept-jak-se-zbavit-nepohodlne-osoby-ty-jsi-zlikvidoval-reorganizaci-rozvedcika-randaka-ja-zase-slucovanim-policie-sefa-uooz-slachtu

http://olser.cz/8712/sci-fi-assange-zverejnil-tajnou-depesi-z-prazskeho-hradu/

Byla lánská „pučistická“ akce jen rafinovanou pastí na Haška od infiltrovaného Chovance?

http://www.rukojmi.cz/clanky/271-co-predchazelo-bakalove-zlodejne-s-hornickymi-byty-aneb-pamatuje-si-sobotka-sveho-kostlivce-ve-skrini-z-roku-2004

http://votyy.tumblr.com/post/37828720759/známí-signatáři-anticharty

Kariérní vyděrač a profesionální adoptovaný kníže Karel…?

Hrabej, hrabej, vykrůcaj, aby se mi byznys nězrůcal, aneb Havloidní Bakala tyje z “bakaných” dolarů…?

Sobotka skáče, jak USA píská; od “lidské důstojností“ k „důstojnosti a lidským právům”…

Dvě tváře kariérního Sobotky; lustrační zvyklost či post premiéra?Obrtlík Bohuslav Sobotka aneb Ještě včera lustrace, dnes už ne…?

Izraelské osudy - Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osud

Číst 12505 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %