VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 767

Dnešní den 9. listopad 2016 vytvořil naději pro novou budoucnost nejen USA, ale celého světa Doporučený

Donald Trump naděje záchrany světa před muslimismem Donald Trump naděje záchrany světa před muslimismem

I přes europeisticky zkreslované informace našich tzv. veřejnoprávních médií jsme vítězství Donalda Trumpa s nadějí v lepší budoucnost nejen USA, ale i celého světa, čekali. Mimochodem zejména současná ČT by si měla chystat spacáky, jak to trefně vyjádřila doktorka Klára Samková. Tolik draze placených reportérů z místa amerických voleb a tolik politicky korektních nesmyslů, to byl panečku výkon! Rada ČT je jistě za to odmění.

Čekali jsme vítězství tohoto politika zejména proto, že v době, kdy se každý rozumný člověk musí obávat zaplavení své země přistěhovalci ze zemí s naprosto odlišným přístupem k životu, musela slova pana Trumpa, že zamezí vstup do země všem muslimským přistěhovalcům, oslovit každého rozumného Američana.  Zejména když Amerika na vlastní kůži pocítila před patnácti lety 11. září 2001, co za zvěrstvo je Taliban, čeho jsou jím vycvičení islámští teroristé schopni. Že zabijí bez varování přes 2000 slušných pracujících lidí ve Dvojčatech a ještě jsou příslušní hromadní vrazi za to v islámských zemích oslavováni jako hrdinové. Věřili jsme, že na to občané Spojených států nemohli zapomenout i přes obrovskou snahu Obamy to z myslí Američanů vymazat.  

Věřili jsme, že na rozdíl od Evropanů neuvěří nikdo v USA po 11. září tomu, že islamismus je mírumilovné náboženství. Věřili jsme, že na rozdíl od Evropanů vědí Američané dobře, že přistěhovalci se hrůznými vraždami snaží zastrašit a obsadit každé území, na němž se jeho obyvatelé zrůdných a bestiálních činů leknou. Jejich cílem je vybudovat muslimský stát s vládou respektující právo šária. Věřili jsme, že Američané právě z tohoto důvodu vloží víru v politika, který slíbil udělat vše pro to, aby je od hrůz islámismu zachránil.

Dnešek vepsal novou naději pro naši budoucnost. Věřme, že i Evropané si v nových volbách zvolí podobné politiky. Není bez zajímavosti, že prvními gratulanty panu Trumpovi byli Viktor Orbán, Marine Le Penová, Geert Wilders, Nigel Farage, Vladimír Putin….

Věřme, že nejen Američané začnou na prvním místě budovat svůj národní stát, na který budou hrdí, jak to zdůraznil jejich nový prezident, ale že i my začneme být hrdými občany ČR a nikoli porobenými EUany bruselského superstátu. Že vítězství Donalda Trumpa bylo mementem pro všechny politiky EU a především pro občany všech evropských národů. Že konečně přestanou žít ve fantaskních a nebezpečných představách o marxistickém multikulturním socialismu s lidskou tváří a začnou budovat šťastnou a svobodnou budoucnost v první řadě pro své občany ve svých národních státech.

Věřme, že Donald Trump pomůže zachránit před muslimskou apokalypsou nejen Ameriku, ale i Evropu, na kterou se řítí masy přistěhovalců díky nesmyslné multikulturní politice německé kancléřky Merkelové a jejích poslušných buselských melody boys, podobně jako zachránil v osmdesátých letech minulého století jeho předchůdce Ronald Reagan celý svět před komunismem.

Ať v tom Donaldu Trumpovi pomáhá Bůh!

Číst 9104 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %