Zastavme cestu do otroctví socialistické zelené EU!

VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

Prezident ČR: Zrušme dotace na solárka, nepřijímejme 6200 migrantů a ponechme svobodu na internetu Doporučený

Prezident Miloš Zeman při rozhovoru Prezident Miloš Zeman při rozhovoru snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Přestože  letošnímu Vánočnímu poselství prezidenta Zemana prakticky žádný z politiků nic zásadního nevytknul, já mu vytýkám to, že nebylo vůbec vánoční, a je otázkou, proč pan prezident zrušil zaběhnuté novoroční projevy svých předchůdců a trval na tom, že zprávu o "stavu Unie" bude pronášet na svátek svatého Štěpána, kdy i náš jinak bezbožný národ je po Štědrém dnu a Božím hodu vánočním ještě stále naladěn na zbožnou sváteční notu po oslavách narození Krista a zprávy o chování vlády do toho naprosto nezapadají. Křesťané i nevěřící se věnují svátečnímu obědu a hostům a rozhodně si k tomu nepouštějí televizi. Za všechny to vyjádřil místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, který vzkázal už v pátek, že stejně jako v minulých letech se ani tentokrát na přímý přenos dívat nebude, neb bude u tchyně s rodinou. 

Kdyby to byl projev novoroční, pak by se dalo říci, že mu nelze prakticky nic vytknout. Vzhledem k tomu, že panu prezidentovi stačilo pouhých několik minut na to, aby vyhmátl to podstatné na činnosti vlády v tomto roce i na zahraniční politice, musím uznat, že se projevil jako skvělý rétor. 
 
O tom, jak ocenil běžnou činnost vlády, přinesla zprávu snad všechna média. Co ale nebylo dostatečně zdůrazňováno, že se vážně pohoršil nad zatížením naší ekonomiky nehoráznými dotacemi na obnovitelné zdroje  a nad požadavkem EU, abychom přijali 6200 nebezpečných imigrantů, které si pozvala Německá kancléřka.
 
Jeho kritika nehorázného obohacování 10 000 solárních ekobaronů stojí za zdůraznění. I ti nejekologičtěji naladění občané snad již uvěří, že na výrobu solární elektřiny jdou nehorázné dotace, když to říká hlava státu. Z úst prezidenta republiky slyšeli, že na každou kWh elektřiny normální platí 1 Kč, zatímco na 1 kWh elektřiny solární musí doplácet 15 Kč díky nesmyslném příkazu EU, že musíme dotovat tuto předraženou elektřinu. Nejenže to ožebračuje nás jako spotřebitele, ale nehorázně to omezuje náš průmysl, hospodářský růst a konkurenceschopnost celého státu.  A neobstojí argumentace, že smlouvy na dvacet let s těmito ekovykuky uzavřela vláda v roce 2005. Každý schopný právník ví, jak by šlo znepříjemnit těmto podnikatelům život, aby s podobnými projekty konečně přestali. A je dobře, že k tomuto vyzval pan prezident vládu. Je překvapivé, že se na toto ještě nezaměřil tak šetřící pan Babiš místo ušmudlaných EET pokladniček. Pokud vzpomínám na semináře Centra pro ekonomiku a politiku i na konference na Národohospodářské fakultě VŠE, tak by stát získal přes 500 miliard Kč.
 
Je rovněž nesmírně důležité, že konečně náš národ uslyšel z úst hlavy státu, že již nikdo nepochybuje o vztahu ekonomické migrace a nárůstu terorizmu. Že se občané dozvěděli z jeho úst, jaké nehorázné věci po nás požaduje EU, aby mohla ustát naprosto chybnou a doslova životu nebezpečnou migrační politiku kancléřky Merkelové. Že EU chce do naší republiky poslat 6200 těchto smrtelně nebezpečných lidí na bázi tzv. dobrovolnosti. Kvóty takto přejmenovala na "dobrovolnost". Prezident Zeman navrhuje dát 600 milionů Kč na podporu těmto lidem, ale nevpouštět je do země, neb by to vytvořilo velké podhoubí terorismu. Podle nás by to mělo zaplatit bohaté Německo, když si sem tyto lidi pozvalo, ale i tak je to stále lepší, než sem potenciální teroristy pustit.
 
V postoji k přistěhovalcům, Islámskému státu a v ráznosti vystupování je pan prezident za jedno s budoucím nejmocnějším mužem planety Donaldem Johnem Trumpem. Je proto vysvětlitelné, že naše televize, která vystupovala při volbě prezidenta USA jako volební štáb Hilary Clintonové (syn Václava Klause mladšího trefně prohlásil, že to musel dělat stejný tým, jaký přenášel pohřeb Brežněva) bude i nadále informovat  v podobném neomarxistickém duchu. Spolu s Radiožurnálem jsou tato média již tak probruselská, že místo toho, aby se věnovala výše uvedeným číslům a oznámením pana prezidenta, omílají stále dokola fráze o tom, co říkal ten který politik o prezidentském projevu a  že opozice se zmohla jen na zjištění, že panu Zemanovi chybí nějaká vize a že on prý jen zdůrazňuje ruskou a čínskou propagandu. Vrchol všemu dal pan Kalousek, který se pozastavil i nad skvělým postojem prezidenta proti cenzuře na internetu, s výjimkou porna a pedofilie.  "Kdo cenzuruje argumenty, nemá po ruce sám lepší," uvedl prezident a prohlásil, že si nepřeje, aby jakýsi pornoherec (Jakub Janda, pozn. red.) sestavoval seznamy serverů, které mají být zničeny. Patří mu za to dík a ne kritika někoho, kdo je v politice již od dob komunismu a nic po něm kromě pár děravých padáků a obrovských rozpočtových zadlužení nezbylo.  
 
Za svobodu jsme zvonili klíči na Václaváku, především za svobodu slova. A kdo nyní proti ní bojuje, potvrzuje jen svůj totalitní přístup k životu. 
Číst 8758 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %