VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Akce D.O.S.T. podporuje ve volbách do Evropského parlamentu SPD Tomia Okamury Doporučený

  • neděle, kvě 19 2019
  • Napsal(a)  PETR BAHNÍK, předseda Akce D.O.S.T.
Tomio Okamura se svými přáteli Geertem Wildersem a Marine Le Penovou na manifestaci u pomníku patrona naší země sv. Václava Tomio Okamura se svými přáteli Geertem Wildersem a Marine Le Penovou na manifestaci u pomníku patrona naší země sv. Václava snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Akce D.O.S.T. si uvědomuje mimořádnou důležitost voleb do Evropského parlamentu, které v ČR proběhnou 24. a 25 května letošního roku. Situace v Evropské unii připomíná stále více stav, ve kterém se nacházel Sovětský svaz před svým kolapsem v roce 1991. Bruselské elity zcela odtržené od reálného života občanů evropských států tlačí na stále větší integraci a pomocí podpory masové migrace a dalších sociálních experimentů včetně útoků na tradiční rodinné hodnoty se snaží zlomit odpor národních států. Tato situace vyvolává stále větší odpor ve všech evropských zemích. Konzervativní vlastenecké síly ve všech státech posilují a je velmi pravděpodobné, že právě tyto volby budou rozhodujícím střetem mezi zastánci národních států a tradičních hodnot a globalisty, kteří usilují o jejich zničení. Právem se očekává, že v nich posílí strany, usilující o návrat k Evropě vzájemně spolupracujících národních států bez politických direktiv nadnárodního politbyra. Jestli tato cesta ke svobodě evropských národů povede přes rozpad současné Evropské unie a vybudování jiného modelu spolupráce, nebo přes hluboké reformy, jež jednou provždy porazí evropské federalisty a smetou současný bruselský establishment, není podstatné. Důležité je, aby byly v těchto volbách současné bruselské elity poraženy.

 

 Snad v každé evropské zemi před těmito volbami síly svobody a suverenity posilují a vytvářejí celoevropské sítě odporu. Nejvýraznější aliancí je již dnes existující spojenectví vlasteneckých stran v Evropě, sdružených ve frakci Evropa národů a svobody (Europe of Nations and Freedom – ENF), jejichž představitele jsme mohli na konci dubna přivítat i v Praze. Ať již jde o předsedu nizozemské Strany pro svobodu Geerta Wilderse, předsedkyni francouzského Národního sdružení Marine Le Penovou nebo místopředsedu italské vlády a ministra vnitra Mattea Salviniho či politiky z německé AfD, belgického Vlámského zájmu či vlastenecké politiky z dalších evropských zemí, všichni mají společný zájem vymanit se ze současného bruselského sevření.

Součástí této velké rodiny vlasteneckých stran je i Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury (SPD), které má jako jediné z českých antibruselských uskupení šanci překročit potřebných pět procent, nutných pro vstup do Evropského parlamentu. Akce D.O.S.T. se proto – tak jako před posledními volbami do Poslanecké sněmovny – rozhodla podpořit před nadcházejícími volbami do EP právě tuto stranu.

V čele kandidátky SPD, kandidující pod číslem 28, stojí MUDr. Ivan David, výrazná osobnost české politiky a nezávislé mediální sféry. Není ale jedinou osobou, kterou můžeme voličům s klidným svědomím doporučit.

Na kandidátce SPD jsou i čtyři signatáři Manifestu D.O.S.T. – na 4. místě Ing. Pavel Dopita, na 5. místě  MUDr. Kamil Běrský, na 12. místě písničkář Pepa Nos a na 18. místě asistent poslance Jiřího Kobzy Tomáš Doležal.

Je třeba mít na paměti, že na rozdíl od voleb do Poslanecké sněmovny je v eurovolbách možné udělit maximálně dva preferenční hlasy. Kroužkováním většího počtu kandidátů se volební lístek zneplatňuje.

Akce D.O.S.T. proto vyzývá své sympatizanty a celou českou veřejnost, aby ve volbách volili kandidátku SPD a tím otevřely dveře pro svobodu a suverenitu naší vlasti a porážku současných bruselských elit 

V Praze dne 29. dubna 2019

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T.

Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T.

Jiří Hejlek, místopředseda Akce D.O.S.T.         

 http://www.akce-dost.cz/2019/04/30/akce-d-o-s-t-podporuje-ve-volbach-do-evropskeho-parlamentu-spd-tomia-okamury-praha-29-4-2019/

 

Číst 7311 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty           Facebook Haslingerová             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová   LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %