VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Když havlofašisté bijí vlastence - vraťme se k souboji idejí jinak se dočkáme mrtvých Doporučený

  • středa, kvě 29 2019
  • Napsal(a) 
Ladislav Jakl´, přepadený na svoji kandidaturu do Senátu za SPD jejími odpůrci,  přednáší na Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T. o svobodě a národě Ladislav Jakl´, přepadený na svoji kandidaturu do Senátu za SPD jejími odpůrci, přednáší na Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T. o svobodě a národě snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Causa napadení blízkého spolupracovníka Václava Klause Ladislava Jakla z důvodu jeho afiliace k opoziční SPD je více než varujícím mementem. Jednoznačně to ukazuje dvojí přístup médií k politicky motivovanému násilí. Sluníčkářské bojůvky dnes útočí na Ladislava Jakla, zítra to může být kdokoliv z nás. Nesmíme mlčet a tiše nečinně přihlížet eskalaci nevyhlášené občanské války, která v naší společnosti nepřerušeně probíhá od první přímé prezidentské volby. Lepšolidi a jejich pouliční bojůvky tento fakt stále neakceptovali a nesmířili se s ním. A jak z toho ven? Přestat po sobě pokřikovat, urážet se navzájem a osočovat lidi jen kvůli různému politickému názoru. Vraťme se k souboji idejí a myšlenek. Jinak se brzy krom pěstí a kopanců dočkáme také prvních mrtvých, a to snad nikdo z nás nechce.

 

Číst 6974 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %