Zastavme cestu do otroctví socialistické zelené EU!

VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

Jak se Mikuláš rozhodl vyměnit chlívek za koryto Doporučený

  • úterý, zář 29 2020
  • Napsal(a) 
Pro Mikuláše Mináře si konečně jde čert, aby věnoval také milion chvilek svým kamarádům v pekle, kam už dávno patří Pro Mikuláše Mináře si konečně jde čert, aby věnoval také milion chvilek svým kamarádům v pekle, kam už dávno patří výřez z fota na internetu Hany Sádlíkové

Slavná dětská kniha spisovatele Reného Goscinnyho Mikulášovy patálie se zřejmě dočká dalšího pokračování. Novou kapitolu se rozhodl napsat Mikuláš Minář, donedávna ještě předseda agresivního a ukřičeného pravdoláskařského spolku Milión chlívků pro demokracii. Známý hnědokošiláč a věčný radílek opustil svou domovskou scénu a bude zakládat vlastní partaj. Máme jich u nás asi málo... Své příští politické angažmá vidí v budování vlastní politické strany, která podle něj nebude jen další neúspěšnou pidistranou. K tomu mu má dopomoci spojení s Janem Čižinským a dalšími podobnými aktivisty.  Prý už objíždí experty a známá jména nejen z kulturní fronty. Máme se nač těšit. Sirotci ze spolku Milión chlívků pro demokracii už také pro Mináře nesmutní a našli si novou náhradu v podobě Benjamina Rolla. Mají tak v čele dalšího studentíka nepolíbeného životem a možná ani ženou.

Novinářská žumpa představovaná svatou trojicí Respekt, Revue Fórum a Česká televize má svou událost sezóny a na další týdny mu snaživě budou dělat reklamu v přímém přenosu. Politická cesta Mikuláše Mináře by se ve stručnosti dala popsat jako posun od chlívku ke korýtku! Myslím si, že má velkou šanci se zařadit po bok takových veleúspěšných uskupení jako byla Naděje či Cesta změny. Perspektivní formace s potencionálem do 0,3 procenta. Tedy hodně štěstí, milý chlapče!

Číst 4988 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %