VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Vítáme slova Andreje Babiše o potřebě uzavření hranic, ale... Doporučený

  • středa, srp 26 2015
  • Napsal(a)  artin Konvička, předseda Bloku proti islámu

 

 

 

Jeho vyjádření však přichází jednak velmi pozdě a hlavně České republice už nepomůže. Evropská unie vydává každoročně miliardu Euro na ochranu vnější hranice schengenského prostoru, současná situace však prokazuje, že hraniční státy EU nejsou naprosto schopné plnit závazky, které z schengenských dohod plynou. Jediným řešením je okamžité uzavření hranic České republiky a současně zahájení urychleného jednání se Slovenskem, Maďarskem, Bulharskem a Rumunskem o společném postupu při ochraně jejich hranic, aby se přes tyto státy nedostávaly statisíce nelegálních migrantů, kteří míří do nejbohatších států EU, tedy do Německa, Nizozemska, Švédska a Velké Británie.

Blok proti islámu souhlasí s vyjádřením místopředsedy vlády Andreje Babiše o potřebě uzavření hranic Schengenského prostoru. Jeho vyjádření o potřebě ochrany hranic Schengenu je pro nás ale naprosto nedůvěryhodné. Při veřejném slyšení v Petičním výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky k petici proti přijímání nelegálních migrantů a proti vnuceným kvótám pro jednotlivé země EU, nebyli totiž schopni poslanci za hnutí ANO žádným způsobem podpořit vůli občanů a postavit se nezvladatelnému přílivu migrantů. Ani jediný poslanec za ANO nepodpořil požadavky Bloku proti islámu a Petiční výbor dokonce nebyl ani schopen přijmout po skončení veřejného slyšení žádné usnesení. Na závěr veřejného slyšení poslanec za ANO Martin Komárek pouze řekl: „Myslím, že není důvod přijímat žádné usnesení. Myslím, že se stalo to, co petenti chtěli. Upozornili na problém a ten byl velice důsledně vzat na vědomí.“

Před dvěma měsíci tedy poslanci pana Babiše vzali problém důsledně na vědomí a dál se nedělo nic.

Místopředseda vlády Andrej Babiš by měl jako místopředseda vlády konat a ne vydávat veřejná prohlášení. Chápu, že má problémy ve své pražské organizaci a hlavně se stará o to, zda se pražská primátorka udrží na svém křesle. Ale naši zemi teď trápí úplně něco jiného. Musíme okamžitě začít hájit naši hranici proti nelegálním migrantům a musíme to učinit dříve, než Spolková republika Německo uzavře své hranice, protože pak zde budeme mít desetitisíce migrantů, kteří u nás uvíznou na své cestě do Německa, Švédska nebo Velké Británie.

 

 

 

Číst 12021 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %