Na prahu nových změn Doporučený

  • úterý, kvě 28 2019
  • Napsal(a)  JAN KOPAL
Soumrak na Evropským parlamentem Soumrak na Evropským parlamentem snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Volby do Evropského parlamentu skončily, voliči rozdali karty na dalších 5 let. Mnoho zarytých eurohujerů se bude poroučet. Z EP vypadli socani a z politické mapy zmizel Štětina a Telička. Česká republika vyslala do Bruselu poctivého vlastence generála Hynka Blaška. Jen tu pirátskou chásku jsme mohli nechat doma a netahat do Evropy. Napříč Evropou vítězí euroskeptické a eurorealistické síly. Je velká šance, že dojde k silné sebereflexi v rámci celé Evropské unie a proces vytváření zbyrokratizovaného socialistického superstátu bude zmrazen, či minimálně zpomalen. Poločas rozpadu EU nastává již nyní!

 Je vidět, že čeští voliči se nedají opít rohlíkem a ke štěstí jim nestačí pouštění Ódy na radost doprovázené vyprávěním bruselské ovčí babičky v rouše, i když si říká Jean-Claude Juncker. Do budoucna lze očekávat nový pozitivní vítr, který bude staré a nepotřebné harampádí a veteš odnášet a likvidovat. A co přijde na jeho místo, záleží jen na nás.

Číst 5866 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Právě přítomno: 166 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %