VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Fragmenty - SVĚT NARUBY
PETR BAHNÍK, předseda Akce D.O.S.T.

PETR BAHNÍK, předseda Akce D.O.S.T.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
23. 10. 2020 10:43

Mnohé okolnosti zásahu Policie ČR proti demonstrantům na Staroměstském náměstí, protestujícím proti vládním proticovidovým opatřením, nás vedou k oprávněnému podezření, že nebýt ministra vnitra Jana Hamáčka, proběhla by demonstrace pokojně. Byl to podle organizátorů shromáždění on, kdo jako přímý účastník velení akce na policejním ústředí rozhodl o jeho předčasném ukončení. Toto rozhodnutí vyvolalo nevoli v řadách protestujících, samo o sobě by však k násilným střetům nevedlo. Situace se začala vyhrocovat teprve ve chvíli, kdy po výzvě k opuštění Staroměstského náměstí došlo k uzavření okolních ulic. Teprve poté došlo k útoku skupiny fotbalových fanoušků na uniformované policisty. Na základě svědectví MUDr. Marka Obrtela, který byl svědkem udílení instrukcí spolupracovníkovi policie, vydávajícího se za fotbalového fanouška, docházíme k závěru, že násilný střet byl veliteli zásahu záměrně vyprovokován. Tento přístup je nápadně podobný praktikám normalizační moci před rokem 1989 a měl by proto znepokojovat každého bez ohledu na to, jak se staví k hodnocení závažnosti epidemie.

18. 6. 2020 16:53
9. 9. 2015 10:17

Neschopnost (či neochota) Evropské unie i vlád většiny členských států vypořádat se s vlnou nelegální imigrace vážně ohrožuje i naši zemi. Rozhodli jsme se proto co nejrozhodněji podpořit Výzvu občanů České republiky Vládě a Parlamentu ČR, kterou minulou sobotu zveřejnil bývalý prezident republiky Václav Klaus a ke které k dnešnímu dni připojilo svůj podpis již přes 60 000 petentů. Připojit svůj podpis elektronicky je možno na internetové adrese  http://www.protiimigraci.cz/, na kterou odkazujeme i na našich stránkách.

Právě přítomno: 202 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %