VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Letní taneční kurzy Pražského komorního baletu Doporučený

  • neděle, čen 10 2018
  • Napsal(a)  johana Mravcová
Chcete tančit jako baletka? Účastněte se Letních tanečních kurzů komorního baletu Chcete tančit jako baletka? Účastněte se Letních tanečních kurzů komorního baletu

V samém závěru sezóny přináší Pražský komorní balet novinku - letní taneční kurzy pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v současném či klasickém tanci, upevnit své základy a prohloubit dosavadní taneční znalosti. Kurzy, které jsou primárně určeny pro neprofesionální tanečníky, začátečníky, studenty či pedagogy, povedou ti nejlepší v oboru: Linda Svidró, Jitka Tůmová, Aurora Fradella, Igor Vejsada, Patrik Čermák, Dominik VodičkaPrague Summer Dance Course proběhne od 25. do 29. června 2018 denně od 10 do 15 hodin ve Velkém tanečním sále Divadelní fakulty AMU (Karlova 26, Praha 1). 

 

Další informace včetně detailního rozvrhu najdete v přiložené zprávě a taktéž na webové stránce: http://prazskykomornibalet.cz/course/.

Číst 9928 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %