Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Kulturní fronta dneška reinkarnuje již naprosto bezostyšně komunistické praktiky Doporučený

Pepa Nos i přes řev Sorošových svazáků bude dál vnášet proud světla do našich životů. Kéž by ho vnesl i do spícího neomarxistického EP! Pepa Nos i přes řev Sorošových svazáků bude dál vnášet proud světla do našich životů. Kéž by ho vnesl i do spícího neomarxistického EP! foto archiv pana Nose

Její avantgardou je Sorosova mládež Pirátů bojující po vzoru bývalých svazáků  za lepší zítřky. Je příznačné, že jde po pravicově orientovaných osobnostech. Tentokrát to od ní schytal hudebník, který ještě loni převzal z rukou ministryně obrany ocenění za protikomunistický odboj - Pepa Nos. Stejně jako ho pronásledovali komunisté za jeho členství ve  sdružení zakazovaných písničkářů Šafrán za šíření závadných politických názorů, tak nyní, 30 let po převratu, mu opět politická garnitura zakazuje vystupovat z důvodů jeho závadného politického názoru . Konkrétně se to stalo v Budějivicích, kde mu nabídl pan Jan čert Lukavský uskutečnit koncert v tamním klubu. Pan Nos souhlasil a ke svému překvapení dostal najednou od téhož pána neskutečnou odpověď: „Zdravím. Děkuji za odpověď. Bohužel jsem nevěděl dřív, za koho jste vloni kandidoval...To je pro nás problém, přes který vlak nejede.“  Neboli kádrování jako vyšité z učebnic Marxismu-leninismu naprosto veřejně zveřejněné. Dokonce  už ani nezakrytí se za jakousi politicko-korektní výmluvu.

Ani kouska studu či výmluvy. Sorošovi svazáci se už cítí nezničitelní jako kdysi komunisti. A jasně dali panu Nosovi najevo, aby si raději s jimi tak nenáviděnou stranou pana Okamury v letošních volbách nic nezačínal, nebo že má po kariéře. On totiž opět letos kandiduje všem těmto novodobým aparátčíkům a cenzorům navzdory za tuto jimi tolik ostrakizovanou stranu  do Evropského parlamentu. Jenže nepočítali s tím, že člověk, který měl odvahu stavět se komunistickému zločinnému a zavrženíhodnému režimu si z jejich ušmoulaných výhrůžek nenechá zlomit páteř a od svého vlasteneckého přesvědčení neustoupí. Svou kandidaturu kvůli nějakému konzertíčku u nějakého čerta v Budějovicích  neodvolá. Přejeme panu Nosovi volební úspěch. Lidí jako je on je v diktátorské  levicové EU potřeba jako soli!"

 

Číst 4346 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %