Zastavme cestu do otroctví socialistické zelené EU!

VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

MILUJI VÝJIMKY a o to větší je mé zděšení, že úctu k nim chce někdo proměnit v zákon platící pro celou společnost Doporučený

Profesor Knížák představuje na výstave Omalovánky pro nová pohlaví v galerii Milan Knížák v Dlouhé 25 jak si představuje novolidi EU Profesor Knížák představuje na výstave Omalovánky pro nová pohlaví v galerii Milan Knížák v Dlouhé 25 jak si představuje novolidi EU snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

V jedné ze svých pohádek, kterou jsem napsal před půl stoletím, jsem nechal do sebe zamilovat se telegrafní tyč a patník. Pak se jim narodili tyčopatníci. Vždy jsem uvažoval i u těch největších bláznivin, že z lásky by se mělo rodit dítě, i když to někdy bylo zcela iluzorní, např. když se mravenec zamiluje do mamuta. V roce 1992 jsem na Trienalle kresby a grafiky v Lodži získal Grand Prix za soubor Erotických kreseb, kde se objevovali mnohokozky a dublpyjníci a podobní novolidé. Poláci pak v témže roce uspořádali výstavu mých erotických kreseb v Polském kulturním středisku na Václavském náměstí. Objevily se tam i BMC (Biological mechanical creatures), což byli lidské bytosti propojené s erotickými stroji. Na výstavě Prázdniny s vetřelcem v 1998 ve Špálově galerii v Praze jsem vystavoval řadu transsexuálů s obojím pohlavím, ale stále jsem vnímal podobné novolidi jako zábavné výjimky, které zpestřují život společnosti. Má láska a úcta k výjimkám je opravdu velká. O to větší je mé zděšení z toho, že úctu k výjimkám chce někdo proměnit v zákon, který má platit pro celou společnost.

Zákony jsou vždy špatné i když jsou dobré. Zákon má být ta poslední norma, kterou společnost používá. Daleko víc než zákon je respekt, historické vědomí a odpovědnost založené na důsledné společenské kultivaci. Na to současná společnost rezignuje.

Vzdělávací procesy ztratily svojí výchovnou funkci a jsou jen informačními zdroji. Proto moji současní novopohlavníci jsou spíše výrazem mého zklamání a ne rozkoše.

Přesto používám formu, která se podobá grotesce. Věřím, že je důraznější než facka nebo pláč.

 A zde jsou ukázky obrazů budoucích obyvatel EU, o nichž pan profesor píše a které představuje na výstave v galerii Milan Knížák v Dlouhé 25 v Praze:

 

                                                                   

 

 

 

 

© Kulturní komise ČR

Číst 8047 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %