VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Útulek pro záchranu kočiček ve Zlíně potřebuje zoufale pomoc Doporučený

  • úterý, kvě 28 2019
  • Napsal(a)  Eva Janišková
Nemohu za to, že jsem se narodil bez rodokmenu. Také chci prožít hezký život... Nemohu za to, že jsem se narodil bez rodokmenu. Také chci prožít hezký život... snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Dobrý den. Dali jsme se na cestu záchrany koček,  protože nikdo jiný to zde neudělá. Původně jsem chtěla poprosit o pomoc jinak. Třeba, že většina z nás může postrádat  50 Kč nebo i 100 Kč, kterou by mohl věnovat na dobrou věc.  Ale ne – pro spoustu lidí jsou i tyto částky důležité. Nebudu psát elaboráty o důležitosti naší práce. Proto půjdu přímo k věci. A to  – že jsme na dně. Jsme útulek pro kočky, pro nechtěné, zraněné, nemocné, týrané, opuštěné, prostě pro kočky, které nikdo nechce a které bez naší pomoci by buď živořily na ulici nebo by v bolestech umíraly. Kočka totiž nemá devět životů, má jenom ten jeden a i ten je velmi křehký. Nyní se máme v péči 130 koček a koťat. V posledních měsících jsme měli příjmy vážně nemocných a zraněných, týraných, kočky s čerstvě narozenými koťaty, denně i dvakrát ve veterinární ordinaci. Náš  dluh za všechno léčení, kastrace a operace se vyšplhal na šílené a likvidační číslo 100.000 Kč. Nevíme co teď, zoufalství je na místě. A za chvíli nebudou mít co do misek.

 

Dobrovolnická práce 18 hodin denně. Místo radosti a dobrého pocitu máme jenom stres z toho, kde seženeme takové množství peněz, abychom mohli i dál pomáhat. Proto prosíme – kdyby lidé poslali třeba i 20 Kč, byly by „naše“ kočičky zachráněny.

Na našich stránkách www.dobreruce-zlin.cz je uveden transparentní účet, ze kterého hradíme veškerý provoz. Samozřejmě na jakýkoliv dar vystavíme darovací smlouvu za účelem odpočtu z daní.

Víme, že je to nevyžádaný email a že můžeme být nahlášeni. Ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Proto prosíme, pokud nechcete nebo nemůžete pomoci, tak nás aspoň tolerujte.

Pomůžete prosím našemu útulku Dobré ruce z.s. Zlín?

Číslo našeho účtu je                         2300631495/2010

 

Děkujeme ze srdce za celý útulek.

 

Eva Janišková, Dobré ruce z.s. Zlín

Číst 4885 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %