Zastavme cestu do otroctví socialistické zelené EU!

VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

Mnoho bezdomovců používá psy jako nástroj k obživě. Čím jsou utýranější, tím lépe Doporučený

  • čtvrtek, čec 19 2018
  • Napsal(a)  Denisa Srnková
Nepomáhejte majitelům podobně zubožených psů, ale jim Nepomáhejte majitelům podobně zubožených psů, ale jim

Smutné oči vyhublého a zbědovaného psa obměkčí nejedno lidské srdce. Lidé mají s bezdomovci větší soucit a věnují jim větší obnos peněz nebo něco k snědku pro psa. To, že z peněz se nekoupí pro pejska nic, něco k snědku pro psa se stane jídlem pro bezdomovce, už dobrosrdeční lidé nevidí. Nebo snad ani nechtějí vidět… Podle průzkumů 90 % psů u bezdomovců končí katastroficky – umírají hladem, žízní, mrazem a v některých případech, bohužel poslouží i jako potrava pro majitele. I když se o tomto způsobu týrání zvířat nemluví, děje se každou vteřinou a případů přibývá. Případ  jezevčíka Bročka týroného hrubou zpustlou bezdomovkyní je ukázkový příběh co zakouší za muka pes, který je využíván pouze jako prostředek k „vydělávání“ peněz na její obživu.  Čím je ubožejší a hladový, tím lépe:

Na procházce jsem zjistila, že chudáka Bročka vláčela za sebou na vodítku velmi neupravená žena. Vlál za ní, zadní nožky se mu sotva pletly, drápky oškrábané do krve od chodníku, jak chudáček nestíhal tempu své paničky. Již na první pohled to byl zanedbaný a podvyživený pes. Oslovila jsem tuto ženu a zjistila jsem po krátké diskuzi, že je bez domova a nemá peníze na jídlo pro sebe, natož, cituji: „pro blbého psa“, a ještě ke všemu na veterinární ošetření. Slovo dalo slovo a žena mi pejska darovala a ja mu nalezla nový domov na druhém konci republiky. Byla to na štěstí rychlá akce. Mnozí bezdomovci podle zpráv skupiny na facebooku, která se problémy psů u bezdomovců zbývá, svého psa dobrovolně nevydají neboť je pro ně zdrojem obživy. 

A jaký je další osud Bročka? V novém domově následovala návštěva veterináře. Ten konstatoval, že takto zuboženého pejska už léta neviděl a za pár dní by pes nepřežil. O jeho stavu hovoří i to, že při kýchnutí mu vylezl červ přímo z čenichu… Další problém byly zadní nožky. Prokázalo se, že problém je mezi 1. a 2. krčním obratlem, jeho torze je téměř 45 st. způsobená necitlivým taháním za obojek, což způsobuje Bročkovi pohybové problémy. Protože Broček je pes s PP, tedy s tetováním v uchu, nebylo těžké vypátrat chovatelskou stanici a bylo zjištěno, že když odcházel do nového domova, byla torze obratle jen okolo 20 st. Ovšem týráním, hrubým zacházením a necitlivým taháním za obojek došlo ke zhoršení na oněch 45 st. Byla nutná operace s dlouhou rekonvalescencí a opravdu vysokými náklady. Ale jak jsem se již zmínila, úžasná skupinka lidí na facebooku se rozhodla finančně vypomoci, aby měl Broček šanci na uzdravení. I když bude mít po operaci omezení a doživotně bude muset užívat léky, má šanci, že z něho bude veselé a ze života radující se psisko.

Broček je nyní u své nové majitelky šťastný, spokojený a velmi vděčný.  Kvůli problémům s páteří nosí pouze kšírky, nesmí ale chodit po asfaltu nebo betonu. Má pravidelnou stravu, pamlsky, veterinární péči a vše, co potřebuje. Už začíná i lumpačit, hrát si a zdravotní stav se rapidně zlepšuje. 

Bročkův případ je ukázkový příběh psa, který byl využíván jako prostředek k „vydělávání“ peněz zpustlými bezdomovci.  

Ačkoliv je to příběh s dobrým koncem, všechno to byla obrovská souhra náhod, protože jak jsem již řekla 90 % psů u bezdomovců (a nejen u nich) končí katastroficky – umírají hladem, žízní, mrazem a v některých případech, bohužel poslouží i jako potrava pro majitele. I když se o tomto způsobu týrání zvířat nemluví, děje se každou vteřinou a případů přibývá. Prosím za všechny tyto ubožáky, všímejte si stvu těchto psů a pokuste se pomáhat jim, nikoliv jejich majitelům. Ti mohou jít v době 2 % nezaměstnanosti pracovat jako každý normální člověk a nevyužívat k k získávání penež takové nedůstojné a kruté prostředky.

(Příběh zveřejňuji se souhlasem již nové majitelky Bročka.)

Číst 8770 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Právě přítomno: 454 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %