VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Fragmenty - ADAM B. BARTOŠ, předseda Národní demokracie
ADAM B. BARTOŠ, předseda Národní demokracie

ADAM B. BARTOŠ, předseda Národní demokracie

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
7. 10. 2020 11:12

V tomto svém článku budu více osobní, než v předchozích, což je i vysvětlením toho, proč jsem několik posledních pravidelných „nedělníků“ vynechal. Zemřel mi otec, což je ztráta, která se nedá slovy popsat, proto se o to ani nebudu pokoušet. Kdo něco takového prožil, rozumí; kdo to ještě nezažil, stejně nepochopí, dokud sám nezažije. Možná se k tomu vrátím literárně, možná ne… Jakkoli jsem od počátku věřil, že COVID je podvod a nošení roušek mi bylo odporné, nic vám odpornost a zrůdnost s COVIDEM spojených nařízení nevyjeví tak, jako osobní prožitek událostí, které jsou nejtěžšími v životě, pokud je musíte absolvovat – v roušce… A nikdy nejste tak vděční, jako když v tom nesmyslném období (období rouškové paniky, hysterie, fanatismu a vzájemného udávání za nenošení roušek) narazíte na lidi, kteří se chovají – lidsky. Nemocnice, kam jsme (celá rodina) jeli tátu navštívit (předesílám, že otec s COVIDem neměl nic společného), všude na svých vstupních dveřích upozorňovala, že návštěvy jsou kvůli COVIDu zakázané. Personál se však choval lidsky – k tátovi nás pustili, nechali nás tam tak dlouho, jak jsme chtěli. Nevěděl jsem, že to je poslední chvíle, kdy jsem s tátou. Roušku jsem mít musel, to ano, ale kdyby personál nemocnice lidský nebyl a lpěl na liteře zákona (respektive vyhlášky, protože všechna ta nařízení žádnou oporu v zákoně nemají, ba jsou protiústavní), tátu bych ani neviděl a nemohl bych mu říci, co jsem mu říci chtěl.

23. 8. 2017 15:28

Ve Finsku je též určitá komunita iráckých křesťanů. Tito Arabové, protože nejsou identifikovatelní od svým krajanů, vyznávajících islám, slyšeli zcela jasně, jak se domlouvají mladíci, že jsou ve svaté válce proti nevěřícím a že "je třeba zabíjet každého nevěřícího psa". Když to iráčtí křesťané říkali svým spolubratřím ve víře, rodilým Finům, tak ti to nebrali příliš vážně. Finsko je klidné. Uprchlíci jsou zde spokojeni, dostávají materiálně vše, co potřebují a vzápětí přišlo finské Turku," podivuje se prezidentský kandidát za Rozumné Mgr. Petr Hannig nad naivitou domorodých Finů.

18. 7. 2016 6:36

Vina  za tento hrůzný čin a všechny další podobné masakry nevinných padá na probruselské fanatiky všech zemí a politických stran, které díky jejich vyšinuté protinárodní politice nastanou. Noční MASAKR ve francouském Nice není proto jen dílem islámských fanatiků, ale PŘEDEVŠÍM těch, kteří jim otevřeli celou Evropu! 

2. 4. 2016 11:16

Národní demokracie si s velkou pozorností vyslechla projev maďarského premiéra Viktora Orbána, který pronesl u příležitosti Maďarského Národního dne 15. března 2016. K slovům pana Orbána se bezvýhradně přihlašujeme, neboť zcela přesně vyjadřují důvod vstupu Národní demokracie na politické kolbiště a podporují naše dva roky bojů a aktivizace národa.

Právě přítomno: 259 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %