VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Současná hysterie kolem koronaviru vyvolává řadu otázek Doporučený

Profesor Milan Knížák u svého milovaného piana Profesor Milan Knížák u svého milovaného piana snímek Jiří Pancíř, revue Fragmenty

Co vede téměř celý svět k tomu, aby choroba covid-19, která má  průběh jako slabší chřipka, byla prezentována jako světové nebezpečí? Proč jsou nám fakta o této nemoci zamlčována nebo přinejmenším hrubě zkreslována? Proč média zaplňují svá vysílání ustavičným omíláním varovných informací? Proč vlády přijímají společnost devastující opatření? Komu slouží hospodářský kolaps do kterého se řítíme? Kdo stojí v pozadí za touto gigantickou akcí? Jsou to banky? Politici? Některé mocnosti? Nebo tajní návštěvníci z kosmu?Proč náš ministerský předseda nesdělí kolik jeho laboratoře a výrobny léků vydělávají na současné situaci? Proč náš prezident místo toho, aby promlouval k národu a dodával mu sílu a sebevědomí je zalezlý v Lánech a mlčí? Je to jen proto, že je už fyzicky neschopný? Pak nemá být prezidentem!

Proč jsou stále omílány expertizy doktorů, kteří vládní opatření podporují a ti, kteří s tím nesouhlasí a přinášejí fakta, která jejich názory podporují, jsou umlčováni a média jim nedávají prostor?

Proč nejsme informováni dostatečně o Švédsku, kde zvolili jinou cestu, bez roušek, omezování, bez imperativů?

Proč se naše země zadlužuje na generace dopředu?

Komu slouží vymizení malých živnostníků?

Proč je neustále vyvoláván ve společnosti strach?

Mohl bych položit mnoho dalších otázek, ale bohužel, část našeho národa jakoby byla hluchá a slepá a vnímala jen to, co hlásá oficiální propaganda. Jakoby zdravý rozum vymizel.

Současná situace nás vrací do totality. Opět vzniká armáda „pomocníků VB“, která udává všechny, kteří se neřídí zmatenými direktivami vlády.

Zaroužkovaný národ je národem marodů a otroků.

Navíc, současná vláda si navykla rozkazovat a vyhrožovat, místo aby občanům možná opatření doporučovala.

Proč se to všechno děje, komu má sloužit zotročené lidstvo? Na tuto otázku neumím odpovědět, ale považuji jí za klíčovou. Člověk je manipulován do pozice poslušného robota. Je mu bráno sebevědomí, statečnost a odvaha.

K čemu to všechno vede a komu na této zemi to prospěje? Lidem rozhodně ne!!

LIDÉ BDĚTE! NEBLBNĚTE!

Číst 4938 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %