Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331
Vytisknout tuto stránku

Praha se bojí rozsvítit kvůli muslimům vánoční strom za přítomnosti Pražanů Doporučený

Brusel se bojí muslimů už tak, že letos strom nevztyčí vůbec. Vztyčili jakousi kostkovou konstrukci, kterou Bruselané překřtili na lékárnu. Loni zase byl z talířů. Brusel se bojí muslimů už tak, že letos strom nevztyčí vůbec. Vztyčili jakousi kostkovou konstrukci, kterou Bruselané překřtili na lékárnu. Loni zase byl z talířů.

 Protestní dopis primátorce Prahy od Bloku proti islámu:

 Vážená paní primátorko, 

z médií jsme se dozvěděli, že vzhledem k bezpečnostním rizikům nebude tradiční Vánoční strom na Staroměstském náměstí v Praze rozsvícen za přítomnosti občanů. Případně se tak stane bez účasti veřejnosti, aby lidé nebyli vystavení riziku teroristického útoku. Postupujete tak přesně podle slov pana premiéra, že se bojí. Pokud se bojí premiér České republiky, začínají se bát i další občané a jak jsme pochopili, začínají se bát i zastupitelé hlavního města Prahy.

My se ale nebojíme. Jsme připraveni bránit naši zemi proti zlu, které nám hrozí, a určitě nechceme zlu ustupovat. Jsme přesvědčeni, že není možné nátlaku teroristů podlehnout. Naopak je třeba právě dnes udržovat naše tradice, které nás provázejí po staletí. Naše země stojí na morálních základech desatera, které mimo jiné říká: nezabiješ. Vánoční tradice jsou vyjádřením naší tisícileté historie a hodnot, které vyznáváme. Jsme přesvědčeni, že dnes je třeba je skutečně bránit.

Proto Vás žádáme, paní primátorko,

sdělte nám, kdy budete strom rozsvěcovat, my na Staroměstské náměstí přijdeme, abychom prokázali, že se nebojíme. Přijdeme si zazpívat koledy a v klidu si připomeneme naše tradice. Budeme tam i proto, abychom ukázali, že jsme se nenechali zastrašit a chceme vzkázat všem, kteří snad chystají teroristické útoky proti naší zemi, že jsme připraveni ji bránit. Bránit ji pro naše děti i další pokolení.

Mgr. Jana Volfová

místopředsedkyně Bloku proti islámu

Pozn. redakce: Brusel se bojí muslimů už tak, že letos strom nevtyčí vůbec (http://www.hatefree.cz/blo/hoaxy/1028-vanocni-strom-brusel). Vztyčili jakousi kostkovou konstrukci, kterou Bruselané překřtili na lékárnu. Loni zase byl z talířů. Je to hrozné kam se ta Evropa dostala pod vládou zbabělých úředníků EU. 

Číst 8600 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)