Podnikatelé byli vyhlášeni socialisty za třídního nepřítele Doporučený

  • pátek, srp 18 2017
  • Napsal(a)  Alexandra Udženija
Alexandra Udženija Alexandra Udženija Snímek Ivana Haslingerová

I ‚nová‘ ČSSD pod vedením Lubomíra Zaorálka pokračuje v ostrakizaci a šikaně podnikatelů. Za třídního nepřítele byli odbory a ČSSD vyhlášeni podnikatelé. Toto zvrácené myšlení současné vlády je třeba zastavit. Místo toho aby vláda vytvářela podmínky podnikatelům, aby mohli růst a sami zvyšovat mzdy svým zaměstnancům a místo toho aby jim snížila daně a odvody, tak jim ukládá jednu novou povinnost za druhou a pak se diví, že na zvyšování mezd nezbývá dost peněz.

 

 

Číst 7798 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

Reklamní banner Invia.cz

Omalovánky ke kniže Strašidla na výlety 

 

Život detem

 

Prostor pro Vaši presentaci

Přepínač prohlížečů

Přepínač prohlížečů

VIDEO ZPRÁVY

Záznamy všech videozpráv získáte kliknutím
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %