Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Velikost člověka a zejména politika činí držení slova a pomoc v nesnázích Doporučený

Předseda SPD Tomio Okamura,  jehož slovo i přátelství platí i ve zlých dobách Předseda SPD Tomio Okamura, jehož slovo i přátelství platí i ve zlých dobách

V současné době probíhá opět štvanice na odvážného bojovníka proti stěhování hostů kancléřky Merkelové do EU, někdejšího ministra vnitra Itálie Matteo Salviniho. Protože Matteo Salvini nechtěl tyto nebezpečné cizince vpouštět do Itálie, žádá nyní italská prokuratura, aby soud zahájil proces, v němž by mohl dostat až patnáct let za to, že se prý v srpnu 2019 dopustil zneužití pravomoci a dokonce únosu tím, že blokoval zakotvení lodi neziskové organizace Open Arms, na jejíž palubě tehdy bylo 163 těchto Afričanů. Člověk by chtěl zvolat: "Kdo jiný než ministr vnitra má pro Boha už chránit svou zem před nájezdy těchto nebezpečných cizinců!", ale zřejmě už to v současném světě obráceném naruby neplatí. Nehledě k tomu, že nevpuštění lodě do přístavu není přece únos. Ale o tom nechci nyní psát. Chci zdůraznit jiný aspekt věci týkající se naší společnosti. Zatímco naši politici zbaběle mlčí zřejmě z obavy ztráty hlasů od liberálně cítících voličů, místopředseda Poslanecké sněmovny našeho parlamentu Tomio Okamura stojí za svým přítelem Salvinim i když dobře ví, že to určitě Piráti a jim podobní kariéristé použijí ve volbách proti němu.  A právě tento postoj pana Okamury, zůstat věrný svým přátelům i ve zlých dobách, stojí za vyjádření úcty.

Nadále se hlásí ke svému kamarádovi stojícímu  stejně jako on proti stěhování afrických národů do merkelovské EU. A co víc, dokonce požádal při osobním setkání o podporu Salvinimu prezidenta Miloše Zemana, s  poslancem Jaroslavem Foldynou zorganizoval akci před italským velvyslanectvím, jednal s italským velvyslancem a poslal dopis předsedkyni italského Senátu. Zejména v politice je to věc ojedinělá. Vzpomeňme jen s kým vším chodí naši politici do předvolebních koalic a jak se k týmž partnerům chovají po volbách a to jim ani nehrozí kriminál. Postoj pana Okamury, pomáhat příteli i v dobách nepopulárních pro jeho názory, činí člověka velkým.

Tomio Okamura vzal svého parťáka po pražských památkách. 

Bohužel se obávám, že v dnešní době, kdy Evropské unii vládnou globalisté a neomarxisté omezující občanské svobody, svobodu slova a prosazují islamizaci  za pomoci stěhování cizinců do EU jen aby mohli neomezeně vládnout v jimi takto vybudovaném společném státu EU a to i za cenu ztráty po tisíce let budované křesťanské evropské  kultury, že Matteo Salvini bude odsouzen. Soudy vždy v historii stály zbaběle na straně diktátorů. Zbývá jen doufat, že si snad soudní lidé v EU uvědomí, že nechtějí po  nacistické a komunistické diktatuře třetí nebezpečnou diktaturu neoliberální se všemi soudními procesy a dalšími hrůzami známými z minula. A pokud se to nestane hned, pak pan Solvini má naději vyhrát volby příští.

Věřím, že lidé musí jednou pochopit jak jim megalomanská touha po vytvoření jednotného státu za pomoci pologramotných přistěhovalců ničí jejich životy v civilizované Evropě s křesťanskými kořeny. Že za tuto cenu takový život v nesvobodě, nedemokracii, v neprosperitě a nebezpečí na každém kroku od teroristů či neznámých nemocí nechtějí. A že jim od diktatury bruselských elit mohou pomoci pouze vlastenecké strany v Evropě, včetně naší Okamurovy SPD.

„Matteo je můj kamarád a nadále partner SPD. Držím mu palce proto, že probruselskými sluníčkáři a neomarxisty se hemží i politika a soudy u nás. Matteo dělá správně, že neohýbá svou páteř. Věřím, že nezmění ani pod obrovským tlakem, který ho čeká, svoji rétoriku. Musíme mít odvahu říkat pravdu a postavit se vládnoucím elitám, které prosazují nelegální migraci a islamizaci Evropy a jednou ji tím, pokud se jim nepostavíme, zničí," zdůraznil  Tomio Okamura při loňské návštěvě pana Solviniho v Praze a je skvělé, že za svými slovy stojí dál. Zřejmě ví, že slovo dělá muže a že zejména královské slovo se nesmí rušit.

 Pan Okamura má pravdu. Lidé nechtějí diktaturu elit, chtějí svobodu, demokracii, bezpečnost a prosperitu.

Číst 3441 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %