Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Michal Semín pod palbou Doporučený

Michal Semín přednáší na Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T. Michal Semín přednáší na Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T. snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Tentokrát se pod palbu demoliberální žumpy dostal známý katolický publicista a aktivista Michal Semín, která z něj rázem udělala konspirátora. Postačil k tomu vlastní kritický názor na události 11. září 2011, kde za původce označil americké elity a nebude asi daleko od pravdy. Přitom jeho rodinný, profesní a osobnostní profil vykazuje přímo ukázkový obraz muže žijícího v souladu se svými pevnými morálními a náboženskými zásadami. Michal Semín byl aktivní už coby student Pedagogické fakulty UK, kde byl za své protirežimní aktivity z fakulty v říjnu 1989 vyloučen (účast v Hnutí za občanskou svobodu). V lednu 1990 mu byl umožněn návrat a fakultu řádně dostudoval. 

Spoluzakládal Občanský institut a v jeho čele stál do roku 2003. V letech 2004-2014 byl ředitelem Institutu sv. Josefa. Byl spuluzakladatelem a po určitou dobu také předsedou Akce D.O.S.T. a poradcem prezidenta Václava Klause. Věnuje se publikační činnosti (např. v tradicionalistickém časopise Te Deum nebo měsíčníku Petra Hájka MY, kde náleží k okruhu redakční rady). Je ženatý a vychovává svých 9 dětí.

Nechápu, proč by měl být takový člověk veřejně dehonestován např. pirátkou Olgou Richterovou, která jej viní ze šíření nenávisti (co potom proboha dělají oni?). Myslím si, že jde o vzdělaného člověka s vnitřní integritou a vysokým kreditem. Lidé typu Michala Semína by naopak v podobných mediálních radách měli sedět, neboť jich potřebujeme jako sůl.

Pozn. redakce Fragmentů: Jenže takový člověk právě vadí podobným lidem jako je Richterová. Pan Jakla už veřejně přepadají a bijí, pana Semína to bude čekat také, protože vláda i Parlament k tomu mlčí a nikdo není za to postihován. Je to hrozné kam jsme se to po 30 letech od revoluce dostali.

Číst 7144 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %