Český lev s hromadou nábojů nepatří na trička českého premiéra Doporučený

  • čtvrtek, kvě 02 2024
  • Napsal(a)  MILAN KNÍŽÁK, generální ředitel NG v letech 1999-2011
Profesor Milan Knížák s chotí Maruschkou chtějí žít stále tak jako na svátek lásky 1. máj 2024 Profesor Milan Knížák s chotí Maruschkou chtějí žít stále tak jako na svátek lásky 1. máj 2024 snímek: David Saudek

Pane předsedo vlády Fialo, dovolte, abych tímto projevil své rozhořčení nad Vaší fotografií s paní Černochovou, kde předvádíte trička zdobená státním znakem – Českým lvem s hromadou nábojů. Považuji to za ostudné zneužití státního znaku a sděluji Vám, že jsem jeden z těch, kteří s Vašimi postoji nesouhlasí. Nemůžete používat státní znak (navíc jeho zkarikovanou podobu), který symbolizuje Český stát a jeho historii k demonstraci osobních postojů. Jako jedinec máte nepochybně právo adorovat zkorumpovanou Ukrajinu v čele s vyděračským prezidentem. Jako zástupce našeho státu na to právo nemáte.

Omlouvám se všem, že jsem Vás volil. Současnými činy podporujete návrat Babišovy vlády.  (Kdyby jen to pane profesore, pozn. redakce)

Narodil jsem se na začátku Druhé světové války a pamatuji panující úzkost a strach. Nevím kdo je vinen současným konfliktem, poněvadž Váš režim opět zavedl cenzuru, ale v každém případě zvedám ruku za život bez válek.

                                                                            Prof. Milan Knížák

Číst 1028 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v POLITIKA

Související položky (podle značky)

Reklamní banner Invia.cz

Reklamní banner Invia.cz

Reklamní banner Invia.cz 

 

Omalovánky ke kniže Strašidla na výlety 

 

Život detem

 

Prostor pro Vaši presentaci

 

Reklamní banner Invia.cz 

 

Přepínač prohlížečů

Přepínač prohlížečů

VIDEO ZPRÁVY

Záznamy všech videozpráv získáte kliknutím
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

Reklamní banner Invia.cz 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %