Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Díky Trikolóře neztratí naše zem tisíciletou křesťanskou kulturu Doporučený

Václav Klaus ml. zvolený předsedou TRIKOLÓRY představuje její logo Václav Klaus ml. zvolený předsedou TRIKOLÓRY představuje její logo snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Komentátor Lidových novin Jan Klesla si kdysi dovolil napsat, že „Éra vlády Václava Klause patří k těm horším obdobím v dějinách naší země. Z jeho devadesátých let, nezvládnuté transformace hospodářství, dělení státu a trhu jsme se ještě pořádně nevzpamatovali…“. Bohužel díky takovým mediálním pracovníkům přebírá postupně podobné zločinné lži a nehoráznosti mnoho mladých lidí, kteří nezažili období, kdy právě díky profesoru Václavu Klausovi a jeho nejbližším spolupracovníkům se naše společnost nevrátila pod vedením levicových disidentů v čele s Václavem Havlem zpět k budování dalšího socialismu, ale díky Klausově úspěšné ekonomické transformaci žijeme od 1. ledna 1991 v kapitalismu s tržní ekonomikou, konvertibilní měnou a svobodou. A na rozdíl od ostatních postkomunistických zemí jsme nebyli ožebračeni hyperinflací o úspory, nemuseli jsme odcházet za prací do ciziny atd., atd... Ne nadarmo je tato doba působení profesora Klause nazývána ve světě Klausismem, podobně jako je doba vlády největší evropské političky poválečné doby Lady Margaret Thatcherové nazývána Thatcherismem.

A i když se na čas podařilo pánům Kleslům šířením nehorázných lží o devadesátých letech, díky nimž se do politiky dostalo mnoho politických nul snažících se o návrat k jimi vysněnému "socialismu s lidskou tváří", stal se zázrak. Syn Václava Klause se již nedokázal dál dívat nejen na ekonomickou, ale především na morální devastaci naší země a jako bájný Fénix se objevil 10. července 2019 s novou moderní pravicovou stranou TRIKOLÓRA, aby uvedl spoušť působenou levicovou opozicí a jí nakloněnými médii do patřičných mezí. 

Věřím, že den, kdy poprvé představil svoji TRIKOLÓRU, DEN 10. ČERVEN 2019 SE ZAPÍŠE DO HISTORIE NAŠÍ ZEMĚ. A že přinese naší zemi štěstí, svobodu a návrat do normálního života. Že se do politiky vrátí ideologie stran, které v současnosti, až na Okamurovu SPD, místo nabídky myšlenek a programů pouze před volbami pomlouvají své protivníky, že šidí daně, jsou fašisti nebo nedej Bože dokonce vlastenci, a tím je odstraní z cesty. A není divu, že naši mediální pracovníci se v této jednoduše nalinkované atmosféře zděsili ze ztráty míst, kdyby napsali něco kladného o TRIKOLÓŘE, která přichází s něčím novým - s idejemi a s programem, o němž nevědí, zda ho chtějí šéfredaktoři zpracovávat kladně či záporně. A proto raději mlčí jako hrob. Zejména do menších měst neproniklo o TRIKOLÓŘE od 10. července prakticky nic. Ani zpráva o tom, že na svátek sv. Václava bude mít v Brně sněm.

Proto jsme se obávali, že postihne TRIKOLÓRU podobný osud jako jiné nově vznikající strany v minulosti - z počátečního nadšení se z obavy ze ztráty hlasů změní na stejně "politicky korektně rozkročenými" jako všechny ostatní. Obávali jsme se, aby to s ní nedopadlo podobně jako se Svobodnými, kde po mnoha počátečních snech a nadšení neunesl jejich předseda tíhu politické odpovědnosti a především tlaku omezené a politicky nevzdělané členské základny a strana fakticky zanikla.

O to větší radost jsme měli, když symbolicky, na den oslav patrona naší země sv. Václava, pouhé tři měsíce od svého vzniku  dokázala TRIKOLÓRA uspořádat 1. slučovací sněm, jehož se zúčastnilo téměř 200 plnohodnotných delegátů,  tedy stávajících členů, a dalších cca 800 účastníků složených převážně ze sympatizantů čekajících na vstup do nového hnutí. Sněm, na němž byl Václav Klaus ml. zvolen jejím předsedou spolu se třemi místopředsedy - poslankyní Parlamentu ČR Zuzanou Majerovou Zahradníkovou, která opustila společně s  ním mateřskou ODS, Jihlavským podnikatelem Janem Říhou a  starostou středočeského Jenštejna Norbertem Hlaváčkem. O tom, že občané mají o TRIKOLÓRU opravdu zájem, svědčí to, že ke dni sněmu měla již 10 000 registrovaných příznivců, sleduje jí přes 30 000 občanů na sociálních sítích a v průzkumech má již 4-5%.

Poslanec Václav Klaus ml. a Zuzana Majerová Zahrdníková odhalili logo nově vzniklého politického uskupení TRIKOLORA

Předseda TRIKOLÓRY Václav Klaus ml. s první místopředsedkyní Zuzanou Majerovou Zahradníkovou s logem nově vzniklého politického uskupení TRIKOLORA

Ironií je, že předseda Václav Klaus nevstupoval do politiky s tím, že by chtěl být předsedou nějakého uskupení, ale až stupňující se neskutečné pokrytectví, omezenost a zbabělost Petra Fialy a jeho ustrašených stádních spolustraníků ho dohnala k tomuto rozhodnutí. Jak sdělil našemu listu: „Dlouho jsem zvažoval vstup do aktivní politiky, protože jsem žil v rodině politikou postižené a věděl jsem, co tomu musí člověk obětovat. Také jsem si říkal, zda tím mám být zrovna já se svými handicapy, kdo se má postavit do čela hnutí. Nakonec mne uklidnila jedna věřící dáma z Krkonoš slovy: “To se vůbec nebojte, když má Bůh s někým nějaké úmysly, nikdy nespoléhá na jednu osobu. Chtěl Vás tím vším nasměrovat, abyste to udělal, a stačí Vám nyní jenom jít po správné cestě.  A tak vyrazil na cestu, o níž věří, a nejen on, že je správná, a vyzval všechny kteří si to rovněž myslí, aby se vydali na tuto cestu společně s ním. Jako bájný pták Fénix vstal Václav Klaus ml. z popela, kam ho chtěl zašlapat zbabělý předseda ODS Fiala. Došlo tak na slova v mém článku z března 2019:  ZBABĚLÉ CHOVÁNÍ ODS JE VLASTNĚ VELKÝM ŠTĚSTÍM PRO NAŠI ZEM.

Stejně jako v roce 1997 jeho otec po podobně podpásovém Sarajevském atentátu řízeném tehdejším Hradem. A co víc, podařilo se mu přesvědčit otce, který již několik let tvrdohlavě odmítal návrat do výkonné politiky, aby pomohl nově vzniklému hnutí v otázkách pro naši zemi v současnosti nejdůležitějších, v zahraniční politice, kterým se v posledních letech stovkami přednášek na zahraničních plénech a universitách velice intenzivně věnuje.

TRIKOLORA není tudíž jen jednou z dalších asi 106 stran a hnutí u nás zaregistrovaných ani pouze další národní stranou. Žádná z nich nemá za člena státníka, který dokázal kdysi naši zem převést z komunismu rovnou do kapitalismu a to s růstem HDP 6,4 %. Po žádném z členů jiných stran není pojmenován politický směr jako je po něm - Klausismus. Jestli někdo může naší zemi pomoci v boji s bruselskou zahraniční politikou, pak jsou to právě tito oba pánové. Budou to mít samozřejmě obrovsky těžké s Bakalovými médii a havlovskými sluníčkáři v zádech. Přesto ale věříme, že naše zem neztratí díky TRIKOLÓŘE svoji tisíciletou křesťanskou kulturu a nestane se jedním z muslimských pašalíků nebohých hostů kancléřky Merkelové. 

Oběma pánům Fénixům přejme, aby jim pomohl Bůh vyvést naši zem z politického marazmu plného nesmyslných neomarxistických  -izmů a navrátit ji  do dob kapitalismu, svobody a tržní ekonomiky, v níž jsme měli to štěstí žít pod taktovkou původní ODS před tragickým Havlovým Sarajevským atentátem

 

A ještě krátce k sněmu Trikolóry

Sněm začal na rozdíl od běžných sněmů nezvykle - srazem na Zelném trhu v  centru Brna odkud účastníky odvedly v průvodu k Bobycentru, kde probíhal, tři mažoretky v národních barvách s živou hudbou v zádech. (Václav Klaus ml. splnil slib, kterým kdysi odbyl novináře obtěžující ho otázkami kdy založí svou stranu když ho Fiala tak v ODS ponižuje. Tehdy jim v žertu odsekl, že jim to oznámí s mažoretkami a s muzikou.) Důležité kromě voleb bylo, že se sněmu účastnili opravdu významní  hosté. Především prezident Václav Klaus, který mu přikládal takový význam, že si kvůli němu zkrátil přednáškové turné po Číně. Takže tím potvrdil, že to se svou pomocí v zahraniční politice myslí doopravdy.

Zdravice zahraničních hostů ukázaly, s kým bude TRIKOLÓRA spolupracovat v zahraniční politice. 

Pánové Bystroň a Klaus jsou dlouholetí přátelé. Snímek je zachycuje na Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T.. Petra Bahníka (v popředí)

Poslanec Bundestagu Petr Bystroň v úvodní zdravici tlumočil pozdrav od samotného předsedy AfD ‎‎Jörga Meuthena a jeho návrh na blízkou spolupráci v budoucnosti. Svěřil se s obavami o svobodu a demokracii v Německu a celé Evropě. Posteskl si, že je škoda, že Václav Klaus starší nemá německé občanství, protože by pro jeho oblíbenost v Německu se určitě stal jeho prezidentem. 

Niegel Farage několikrát navštívil naší republiku i prezidenta Klause 

Pozdrav přišel i z Velké Británie od hlavního představitele brexitových aktivit, předsedy Brexit Party Nigela Farageho, který uvedl, že kdyby byl Čech připojil by se k Trikolóře sám. Jako Angličan přeje alespoň  Klausovi mladšímu vše nejlepší neboť ví, že stojí za starými dobrými hodnotami, za národem a demokracií. 

Předsedu maďarské vlády Viktora Orbána omluvila jeho zvláštní poradkyně Maria Schmidt z důvodu vytíženosti ve své zemi o daném víkendu a vyřídila jeho pozdravy. Rovněž předsedu ANO Andreje Babiše ve své zdravici omluvil osobně místopředseda ANO a do roku 2018 primátor Brna Petr Vokřál. Přítomen byl senátor Ivo Valenta a zástupci polského a maďarského velvyslanectví. 

Po úvodních zdravicích přednesla návrh na zvolení Václava Klause slečna Anežka Kružíková, která ho zná osobně  z jím vedeného šachového kroužku. Ve svém návrhu kromě jeho známé férovosti zdůraznila jeho přání vykonávat svou funkci v duchu křesťanských tradic. 

V kandidátském projevu vyslovil  Václav Klaus ml. mj. přání vrátit Českou republiku k normálnímu životu a k zachování její bezpečnosti. Vše bez politikaření a zneužívání dětí ke vzniku klimatické hysterie. Byl zvolen všemi hlasy až na tři od těch, kteří se zdrželi hlasování.

Po přestávce na oběd vystoupili tři hlavní řečníci stojící za přípravou politického programu. Prvním přednášejícím byl Václav Klaus st., zodpovědný za zahraniční politiku. VYSTOUPENÍ PREZIDENTA KLAUSE NA USTAVUJÍCÍM SNĚMU HNUTÍ TRIKOLÓRA jsme uveřejnili vzhledem k jeho důležitosti v plném znění. Po zakončení jeho projevu sál povstal a odměnil ho dlouhým potleskem. 

Poté promluvili  odborníci na  právo a ekonomiku. V zastoupení hlavní gestorky a ekonomky Markéty Šichtařové přiblížil představy vedení Trikolóry o otázkách hospodaření bývalý předseda Svobodných Petr Mach. V otázce práva bylo navrženo několik základních úprav vedoucích ke zjednodušení celého systému a osvobození Policie a soudců od politického nátlaku. Po těchto projevech následovala volba místopředsedů.  Nejvíce hlasů získala Zuzana Majerová Zahradníková.

Za zmínku ještě stojí vystoupení pana Albrechta v diskusi, v něm se vrátil k nesmyslné odzbrojovací směrnici vyzval účastníky sněmu, aby se bránili snaze odebrat občanům legálně držené zbraně: "Odzbrojit obyvatelstvo znamená zlomit jeho vůli a zlikvidovat právo na sebeobranu. Tímto úkonem začali svou cestu k moci Stalin, Hitler i Castro, zbraně nevlastní ani Severokorejci."

 snímky Ivana Haslingerová revue Fragmenty

 

Souvisejících několik článků:

POLOPRĎOCH DUB PŘEDOBRAZEM PETRA FIALY

PETR FIALA JE PLN SCHIZOFRENNÍCH POLOPRAVD A ROZPORŮ

FIALŮV FALEŠNÝ POLOKOMUNISMUS

POSLEDNÍ RYTÍŘ ODS - POSLANKYNĚ ZUZANA MAJEROVÁ ZAHRADNÍKOVÁ

Číst 8217 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %