Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Ke zrušení nadřazenosti práva EU nad naším, stačí vyškrtnout článek 10a z naší ústavy Doporučený

  • pondělí, úno 19 2024
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ , šéfredaktorka revue Fragmenty
Excelentní právník na mezinárodní právo  zjistil, že k vymanění se z nadřazenosti práva EU nad našimi zákony stačí jedno zasedání našeho parlamentu. Excelentní právník na mezinárodní právo zjistil, že k vymanění se z nadřazenosti práva EU nad našimi zákony stačí jedno zasedání našeho parlamentu.

Ve své tříhodinové přednášce na Novotného lávce v Praze  Mrazivá fakta o právu EU a ČR právník na mezinárodní právo a předseda  Svobodných Libor Vondráček  vysvětlil, že na příkladu odchodu z EU Velké Británie zjistil, že v mezinárodním právu stále platí pravidlo, že silnější pes určuje pravidla. EU byla tím silnějším psem. Po tomto zjištění se začal zamýšlet nad otázkou, co by se stalo s naší republikou, kdybychom  se rozhodli vystoupit z EU jako VB? Dospěl k závěru, že by se nic tragického nestalo. Stačilo by se zachovat stejně jako Švýcaři, vstoupit do Evropského sdružení volného obchodu EFTY a přes něj obchodovat dál volně s EU aniž bychom museli poslouchat  nesmyslné -ismy jejích vševědoucích eurokomisařek. Platilo by u nás zase naše zákonodárství.

 

Jeho Jasnost vládnoucí kníže Lichtenštejnska Hans Adam II. našemu listu Fragmenty v exkluzivním rozhovoru "Představuje monarchie ideální stát třetího tisíciletí?" na otázku, zda by  jako předseda EFTA náš vstup do ní podpořil, odpověděl:"To bych plně podpořil. Česko by bylo pro EFTA obohacením". 

<<<Fragmenty 1202 internet.pdf , kde na str 6 naleznete celý rozhovor 

Dozvíte se tam i o tom jak vystudovaný ekonom na švýcarské universite v St. Galenu J. J. Hans Adam II z Lichtenštejnu podniká. Že velikost státu již v současné době nerozhoduje, jde pouze  o skvělé ekonomické znalosti hlavy státu. Pak můžeme mít lány půd na pěstování rýže v Kanadě, plantáže s bizony v Americe či podniky v mnoha státech světa. Chce to jen mít v čele ministra průmyslu skvělého a odvážného ekonoma. 

Takže po ekonomické stránce je otázka CZEXITU vyřešena.

Od letošního roku bude ČR posílat do EU víc peněz, než co dostává. Takže i dotace, které držely v EU naše ustrašené  a líné podnikatele, přestanou a bude i jim příjemnější stát se postupně prosperujícími jako jsou podniky ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Islandu a Grónaku sdružené v EFTA. (Pokud ovšem nebude predikce ekonomického vývoje ČR tak špatná, že budeme dostávat peníze stále jako země třetího světa. A protože EU plánuje své operační programy v sedmiletkách budeme jimi ješě 7 let.) 

Jde tedy pouze o to, jak se dostat z EU co nejlépe a co nejrychleji.

První možnost, vyhlásit referendum známe. Pokud by ho vůbec dovolila vláda vyhlásit, pak by lidé, které by zmasírovala  kampaní za 200 000 Kč proti němu jako to učinila při vstupu do EU, zatímco opozici nedala na kampaň nic, byli proti vystoupení.  Ale i kdyby to neučinila a dopadlo referendum pro vystoupení z EU, tak by opět bylo eurokomisařkami vyzváno k opakopvání  referenda, jako se to dělo v minulosti  v Holandsku,  Francii, Irsku tak dlouho, až to země vzdaly.  Pokud by se stal zázrak, a EU by naše referendum pro vystoupení z ní uznala, ještě 2 roky by mohla podle podmínek podepsaných v Lisabonské smlouvě  čekat, že si to rozmyslíme a přemlouvat a obtěžovat nás stále dokola. Prostě vystoupení pomocí referenda je minimálně otravné a zdlouhavé, pokud přímo nemožné. Zvláště když to jde velmi lehce, jen chtít:

Ale pozor!

Libor Vondráček prostudoval jako snad jediný politik podrobně nejen vše v Lisabonské smlouvě, ale i vše o ní v naší ústavě a nalezl jako excelentní odborník na mezinárodní právo, že k vystoupení z EU stačí vypustit  z naší ústavy naprosto nenápadně vsunutý podčlánek do článku 10 o mezinárodních smlouvách - článek 10a. Před zavedením Lisabonské smlouvy ho tam velmi nenápadně zapracoval JUDr. Rychetský na pokyn eurohujeraerské vlády Vladimíra Špidly.  Stačí tedy, aby naše obě parlamentní komory odhlasovaly ústavní třípětinovou většinou vyškrtnutí tohoto nebezpečného článku 10a a bude opět platit v naší zemi naše právo, nebudeme si muset nechtat ničit naše nádherné lesy milovanými broučky pánů Bursíků, naše úrodná pole přeměňovat lány řepky, jejímž přidáváním do benzinu zničí milionáři z EU auta našim starým lidem, budeme moci jíst i šišaté okurky a ve sklepeních si svítit čím chceme, nebudeme nuceni si do naší křesťanské země pouštět nebezpečné sebevražedné islámské fanatiky atd, atd... A přitom i ti, kteří chtějí v EU žít, budou spolu s námi její součástí. Takže všichni budeme spokojeni. Je to pouze v gesci naší vlády a naššho parlamenu!

Je tedy pouze v gesci naší vlády se nadřazenostši Evropského práva zbavit na jednom jediném zasedání. 

Pohov!

A opět pozor, k tomu, aby se tak stalo, stačí, aby ti, kteří půjdou k volbám volili Svobodné a nebo SPD. Obě tyto strany mají již léta v gesci odchod z EU, ale každá jiným způsobem. Obě také chtějí přímou demokracii jako má Švýcarsko či Lichtenštejnsko, protože ta je skutečnou vládou lidu zdola neboli demokracií. (demos= lid).  Ale to je na další vysvětlující článek. Jakmile by obě strany posílily a dostaly dohromady nadpoloviční většinu, má naše země opět svobodu. 

Předseda Svobodných Libor Vondráček přišel na velmi jednoduchou možnost jak se  zbavit nadřazenosti evropských zákonú nad našimi,  tím se staneme svobodnými a budeme moci obchodovat se všemi státy EU i světa jako Lichtenštejnsko, Švýcarsko a další svobodné státy sdružené v EFTA.  

Pokud by se dostal Vondráček  do EU, věříme, že by tam nečekal ustrašeně na 2 minutové příspěvky za týden, ale svými skvělými postřehy by ji buď rozmetal nebo vrátil před rok 1986, kdy se rozhodli její úředníci ze sdružení hospodářského začít budovat Velkoevropskou říši i po stránce politické. Do té doby bylo členství v EU rozumné. Konec konců EFTA je v něm hospodářsky  sdružena také. 

V dalším článku přeneseme podrobnosti o článku 10a z pohledu Libora Vondráčka. Sami jsme nevěřili tomu, že nikdo si tohoto bodu nevšiml. A co taková věcička způsobila naší zemi již za těžkosti, to cítíme nyní ale všichni! 

© Kulturní komise ČR, z.s. 19.2.2024

Číst 547 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SOUDCOKRACIE 4.PARLAMENT

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %