Revui Fragmenty naleznete rovněž  na    Twitteru  a    Facebooku

  Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU  

  Institut Václava Klause

Tomio Okamura: Překresleme společně politickou mapu EU!
Last Updated on dub 14 2024

Tomio Okamura: Překresleme společně politickou mapu EU!

Přestože bylo 13. dubna 2024, tak pověstná třináctka nepřinesla naší...
Neužilova IRE metoda slaví 15.4.2024 třetí výročí úspěšného boje s tichým zabijákem lidstva
Last Updated on dub 07 2024

Neužilova IRE metoda slaví 15.4.2024 třetí výročí úspěšného boje s tichým zabijákem lidstva

Od roku 2019 se v naší zemi traduje, že jedinou zdravotní pohromou lidstva...
Rádio Vitkovič: Pandemická smlouva je zločin proti svobodě
Last Updated on bře 08 2024

Rádio Vitkovič: Pandemická smlouva je zločin proti svobodě

 O nebezpečí Pandemické smlouvy a petici za její odmítnutí jsme již sice...
Pokud EU zmírní všeničící regulace, napravuje pouze zlo, které způsobila
Last Updated on dub 09 2024

Pokud EU zmírní všeničící regulace, napravuje pouze zlo, které způsobila

"EU střízliví a hledá peníze. Fáze nejtvrdších zelených regulací...
Prezident Klaus má prostě nestandardní geniální myšlení
Last Updated on dub 10 2024

Prezident Klaus má prostě nestandardní geniální myšlení

Každý z mých přátel nad vyslovením slova Piráti jen znechuceně mávne...
Jediný Bašta jako prezident nás chtěl ihned zbavit nejhorší vlády od roku 1989
Last Updated on dub 08 2024

Jediný Bašta jako prezident nás chtěl ihned zbavit nejhorší vlády od roku 1989

Dnes nás definitivně opustil jeden z čestných a odvážných politiků,...
Mexické Guadalupe - největší poutní místo světa
Last Updated on bře 31 2024

Mexické Guadalupe - největší poutní místo světa

Největší poutní místo světa, mexické Guadalupe, navštíví ročně 50...
Guadalupe - největší poutní místo světa
Last Updated on bře 05 2017

Guadalupe - největší poutní místo světa

Největší poutní místo světa, mexické Guadalupe, navštíví ročně 50...
Nechcete děti? Běžte do háje.
Last Updated on bře 31 2024

Nechcete děti? Běžte do háje.

 Tak prý stále více mladých neplánuje plodit děti. Prý kvůli nedostatku...
Šťastné Velikonoce plné Božího požehnání
Last Updated on bře 28 2024

Šťastné Velikonoce plné Božího požehnání

Krásné a šťastné prožití velikonočních svátků plných Božího...
Výstava Zdeňka, Míla a Kryštof Marschalovi pražské Galerii 9
Last Updated on bře 14 2024

Výstava Zdeňka, Míla a Kryštof Marschalovi pražské Galerii 9

Pro  absolventy Akademie výtvarných umění Zdeňku a  Miloslava Marschalovi...
Jiří Pancíř tvůrce Topologické metody
Last Updated on úno 15 2024

Jiří Pancíř tvůrce Topologické metody

Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc. (*15.1.1944 v Praze, +19.5.2023 v Praze),...
Vše škodlivé pro naše děti - technologie jsou jako oheň
Last Updated on bře 16 2024

Vše škodlivé pro naše děti - technologie jsou jako oheň

Alkohol, heroin, tabák, kokain, HHC a mnohé další nezdravosti před dětmi...
Pitomé úvahy nejsou trestným činem,  musí se umlátit argumenty a vysmát se jim
Last Updated on bře 14 2024

Pitomé úvahy nejsou trestným činem, musí se umlátit argumenty a vysmát se jim

Lidé mají různé nápady, jimiž se pokoušejí vylepšit svět. Některé se...
PETICE ZA ODMÍTNUTÍ PROTIPANDEMICKÉ DOHODY WHO
Last Updated on bře 09 2024

PETICE ZA ODMÍTNUTÍ PROTIPANDEMICKÉ DOHODY WHO

PETICE ZA ODMÍTNUTÍ PROTIPANDEMICKÉ DOHODY WHO. Odmítnutí nově...
Český právní řád a unijní právo - zvedněme hlavu a bojujme za svoji svébytnost
Last Updated on bře 11 2024

Český právní řád a unijní právo - zvedněme hlavu a bojujme za svoji svébytnost

Následující text je pohledem senátorky, která se setkává s právem...
Bojujme proti Pandemické dohodě, nenechme si globálně zničit zdravotní péči
Last Updated on bře 09 2024

Bojujme proti Pandemické dohodě, nenechme si globálně zničit zdravotní péči

Světová zdravotnická organizace (WHO) má do 20. 2. 2024 předložit...
Lockdowny a restrikce skončily – zapomeňte
Last Updated on bře 09 2024

Lockdowny a restrikce skončily – zapomeňte

Pandemickou smlouvu sice ještě nikdo neviděl, ale už nyní se Rada EU...
Václav Klaus jede urovnat poškození česko-slovenských vztahů pemiérem Fialou
Last Updated on bře 08 2024

Václav Klaus jede urovnat poškození česko-slovenských vztahů pemiérem Fialou

V pondělí 11.3.2024 bude bývalý prezident ČR Václav Klaus, na dlouhodobě...
Kdo vládne? Volič, nebo peníze z Bruselu? Místo boje s oteplováním může nastat skutečné horko
Last Updated on bře 02 2024

Kdo vládne? Volič, nebo peníze z Bruselu? Místo boje s oteplováním může nastat skutečné horko

Demokracie má své limity. Vždyť demokraticky byl zvolen i Hitler. To přece...
ÚNOR ze sbírky básní Kalendář srdce
Last Updated on úno 18 2024

ÚNOR ze sbírky básní Kalendář srdce

ÚNOR Ne, nekvetou v něm fialky, jen tmavá mračna do dálky plují jak...
Český právní řád a unijní právo: EU ho chce nahradit jediným evropským
Last Updated on bře 02 2024

Český právní řád a unijní právo: EU ho chce nahradit jediným evropským

Následující text je pohledem senátorky, která se setkává s právem...
Orbán je charismatický, bodrý a bezprostřední člověk se smyslem pro humor
Last Updated on bře 02 2024

Orbán je charismatický, bodrý a bezprostřední člověk se smyslem pro humor

Dne 27.2.2024 byl u nás, v Institutu Václava Klause (IVK), na návštěvě...
Volby zblízka i z dálky
Last Updated on úno 29 2024

Volby zblízka i z dálky

Dne 27. února 2024 proběhl na půdě Senátu pod záštitou Ústavě-právního...
IVK drží slovo - od svého vzniku se stále hlásí k odkazu Margarety Thatcherové
Last Updated on úno 27 2024

IVK drží slovo - od svého vzniku se stále hlásí k odkazu Margarety Thatcherové

To, že náš prezident v letech 2003-2013, profesor Václav Klaus, uvítal...
Václav Klaus uvítal ve svém Institutu předsedu Celosvětové organizace konzervativců Viktora Orbána
Last Updated on úno 27 2024

Václav Klaus uvítal ve svém Institutu předsedu Celosvětové organizace konzervativců Viktora Orbána

Dnes, 27. února 2024, vítal prezident Václav Klaus  ve svém Institutu...
Protektorát nebyla autonomie paní učitelky
Last Updated on úno 22 2024

Protektorát nebyla autonomie paní učitelky

Jak už jsme na tomto místě dříve zmínili, jedna česká ústavní...
Dominik kardinál Duka zve občany do Svatováclavské kaple k modlitbě za národ
Last Updated on led 28 2024

Dominik kardinál Duka zve občany do Svatováclavské kaple k modlitbě za národ

Jeho Eminence Dominik  kardinál Duka OP, arcibiskup pražský a primas...
Ke zrušení nadřazenosti práva EU nad naším, stačí vyškrtnout článek 10a z naší ústavy
Last Updated on úno 19 2024

Ke zrušení nadřazenosti práva EU nad naším, stačí vyškrtnout článek 10a z naší ústavy

Ve své tříhodinové přednášce na Novotného lávce v Praze  Mrazivá...
Záznam o poradě Daladiera, Chamberlaina, Mussoliniho a Hitlera v Mnichově
Last Updated on úno 18 2024

Záznam o poradě Daladiera, Chamberlaina, Mussoliniho a Hitlera v Mnichově

Dne 29. září 1938 se v Mnichově setkaly hlavy čtyř velmocí – Německa,...

Václav Klaus varuje ve své 51. knize Sebedestrukce Západu před touto šířící se katastrofou Doporučený

Prezident Klaus varuje ve své nové knize před sebedestrukcí Západu Prezident Klaus varuje ve své nové knize před sebedestrukcí Západu snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Vláda ČR vyvoláváním zbytečného chaosu a strašením lidí koronavirem naskočila na dlouhodobě připravovanou a řízenou akci neoliberálů toužících po vyvolání chaosu jako předstupně nastolení jejich osvícené totality. Zdezorientovaným, vyděšeným a ožebračeným lidem nabízejí utopickou ideologii universalismu ve vysněném jednotném celoevropském a posléze celosvětovém státě. Počítají s tím, že lidé unavení životem v domácích samovazbách a navíc mnozí, ne svou vinou, bez práce a slušného výdělku, nepostřehnou, že právě tato na první pohled nevinná ideologie universalismu má v sobě jako neoddělitelnou část ideologii multikulturalismu. Neoliberální elitáři proto počítají s tím, že zbídačelé státy a v nich zchudlí a naštvaní občané přivítají nakonec jejich pomoc. Co se děje v USA je toho zářným příkladem. O elitách z Bruselu netřeba hovořit. Chaos vzniklý Covidem spadl bruselským úředníkům doslova z nebe jako božská mana Izraelitům na poušti. Nejenže tím budou mít vyřešené problémy s pozvanými hosty kancléřky Merkelové, ale vyřeší i kýžené narušení národní soudržnosti států jejich placeným dosazením do jednotlivých zemí, pokud je tyto na vlastní náklady nevykáží do zemí původu. Občané denně ožebračovaní svými politiky zapomenou co znamená slovo národ a vlastní stát a budou nakonec vítat společný stát pod vedením elitářů z Bruselu aniž postřehnou, že v něm budou druhořadými občany pod knutou menšin. O tom všem podrobně píše ve své poslední 51. knize Sebedestrukce západu prezident Václav Klaus s kolektivem svých spolupracovníků.

Václav Klaus boj za ochranu skutečné demokracie před demokracií liberální tolik obhajovanou bruselskými elitáři a před jejich zhoubnými ideologiemi - environmentalismem, multikulturalismem, feminismem, homosexualismem, a dalšími nebezpečnými -ismy, vede již dlouhodobě. Vždy zdůrazňoval, že ambice těchto novodobých revolucionářů  se neliší od utopických snů komunistů z minulého století a mohou již nyní v USA zničit víc hodnot než zničila revoluce ruská. V této souhrnné knize se  Václav Klaus přihlašuje k projevu jimi svrženého prezidenta Trumpa na Den nezávislosti na Mount Rushmore, který současnou situaci v USA nazval "levicovou kulturní revolucí, která chce umlčet lidi jako jsou on a jeho příznivci".  Václav Klaus v knize varuje, že tato americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruská. A toto se nese jako jednotící zlatá nit všemi texty knihy.

Nejde podle něj o útok na Západ z Východu, ale jde o vývoz revoluce z USA, tedy ze Západu. Jde o rozbití Západní společnosti samotným Západem, který opouští svou hlavní podstatu - lidskou svobodu. Koronavirová pandemie vše urychlila šířením strachu a ožebračováním vyspělých společností. Vyděšení a naštvaní lidé opět naslouchají levicovým utopiím neoliberálů. Rozhodně neplatí, že pravolevý konflikt přestal existovat, naopak. A moderní levicoví intelektuálové tohoto naivního názoru, u nás tak šířeného prezidentem Havlem, zneužívají nadmíru skvěle.

Podle Jiřího Weigla jde o tolikrát již zkrachovalý projekt levicové utopie, pouze v nových kulisách a obsazení. Za děsivé pokládá zejména to, jak k tomu přistupuje nejen politický, ale i mediální mainstream a dokonce i velká část byznysmenů. A právě díky tomu, Západ jak jsme ho znali a o němž jsme snili přestává existovat. Tato kulturní revoluce už nepotřebuje nejen demokracii, ale dokonce  ani liberální demokracii. Jde jí o to zbavit nejen občany, ale celé národy, svobody a podřídit je nekontrolované moci samozvaných elit, které nám budou globálně vládnout. Strach z globální pandemie vše urychlil tím, že pomáhá těmto levicovým elitám zastrašit celé lidstvo, které přestává protestovat proti jejich globální totalitní kontrole. Neschopností vlád v boji s ní nastává znevážení vlastních státních představitelů v očích občanů, čímž se otevírá cesta bruselským elitám, aby jim ve svízelné životní situaci nabídly v ožebračené zemi chvilkovou dotaci. Je jim již dokonce jedno, že budou žít v budoucnu v rasově, gendrově, sexuálně a nábožensky naprosto nesourodé společnosti, v ní zanikne jejich národní soudržnost i jejich stát.

A nejhorší na tom podle Ladislava Jakla je, že tento černý scénář přichází nikoliv z Ruska či Číny, ale z Ameriky, která  zatím stále je vedoucí silou západního světa. Když Amerika kýchne, dostane Evropa nejméně zápal plic. 

Aleš Valenta zdůrazňuje v knize, že ještě horší je, že se nejradikálnější projevy této neoliberální revoluce vyskytují především na univerzitách USA a VB, kde jejich radikalismus nabývá na obrátkách, čímž vstupuje sebedestrukce západu do posledního stádia. Pokud nenastane rychlá vzpoura davů proti vládě těchto samozvaných "pokrokářských" intelektuálních elit, nic ji nedokáže nezabrzdí.

Ivo Strejček ke vzpouře davů proti tomuto zániku Západu už naplno vyzývá. Spolu s Donaldem Trumpem volá:  "Je čas promluvit nahlas a silně!". A jako jediný se zamýšlí nad tím, kde to začalo u nás a správně připomíná ideologii havlismu, tolik podporovanou dodnes mediálním mainstreamem. 

Michal Semín upozornil na odlišnost této samodestrukční  revoluce  od běžných revolucí, které pocházely zdola od utlačovaných občanů. Tato je naopak iniciována  a usměrňována shora vládnoucími elitami. Připomíná, že v EU hraje v tomto velkou roli globalistická sekta vedená  Klausem Schwabem, osobou mimořádně nenáviděnou prezidentem Klausem. 

Petr Hájek připomněl tzv. teorii konvergence Zbigniewa Brzezinského, v níž v 70 letech tvrdil, že komunismus v budoucnu zkonverguje s kapitalismem a lidstvo si vezme z obou to nejlepší. Jenže ono si vzalo z obou to nejhorší. Přesto je Hájek jako jediný optimistou neb podle něho když se vychýlí kyvadlo na jednu stranu, vždy spadne zpět a čím větší je vychýlení, tím dříve to bude. Protože nyní je už vychýlení  obrovské, je optimistou  a proto optimisticky volá: Do toho a rychle!

Tomáš Břicháček vyzývá, abychom se na dnešní svět přestali dívat prizmatem komunismus vs. svoboda a demokracie či Západ vs. Východ, ale na Západ vs. antiZápad.  A jako brilantní právník doplňuje vše o nově vydané zákony, příručky a další věci hrající ve prospěch neoliberálů.

A nejde opomenout moudré a jasné poselství Milana Knížáka: "V zájmu pofiderní spravedlnosti a rovnosti vzniká totalitně řízená společnost". A k čemu to vede, o tom jasně svědčí jím zpracovaná obálka knihy s kácející se Sochou svobody rozlámanou na 3 kusy. 

A pozor. Je ještě  nutné vysvětlit jednu věc. Dříve slovo liberální mělo jiný význam než nyní. Běžně se používalo například v tom smyslu, že liberalizujeme totalitní komunistickou společnost. Neboli bylo jakýmsi symbolem pokroku a !modernizace. Ale dnešní liberálové, pro něž se používá slovo neoliberálové, dělají od těch dřívějších pravý opak. Dnešní liberálové demoralizují ještě stále místy liberální společnost Západu. Na to prosím velký pozor! Současní revolucionáři slovo liberální ukradli a změnili ho v opak.

Číst 4193 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SVĚT

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 26 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %