Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Národní klenoty - Karel Gott Doporučený

  • čtvrtek, říj 03 2019
  • Napsal(a) 
Z tohoto miminka v náručí babičky Valešové vyrostl skutečný národní klenot Z tohoto miminka v náručí babičky Valešové vyrostl skutečný národní klenot snímek archiv Karla Gotta

Úmrtím Karla Gotta končí nejen jedná pozoruhodná kariéra muže, který se vypracoval z chudého chlapce, proslavil se a zná ho celý svět. Takových příběhů nemáme mnoho, v jiné branži by to mohla být story Tomáše Bati, ševce, jenž od nuly vybudoval obchodní impérium a v rámci managementu se jeho způsob řízení vyučuje dodnes. Mistr Karel Gott nás provázel od dětství (s Gottem spojené nezapomenutelné animované seriály Včelka Mája a Dorotka a papoušek) až po kremační obřady (i tam zní jeho písně a balady). Jeho songy byly nadčasové a řada textů se natrvalo zapsala do našich myslí.

Karel Gott byl svůj a jedinečný. Nepoklonkoval mocným a nepřiživoval se na módních vlnách. Nejen o Husákovi a Havlovi platí, že byli bezvýznamní politici v éře Karla Gotta. Jen hlupáci a trapní havloidi budou omílat Gottův podpis Anticharty, který jim nevadí u Zdeňka Svěráka a rady dalších.
Bez přehánění platí, že Karel Gott byl skvělým vývozním artiklem a zosobněným národním pokladem, neboť měl nejen zlatý hlas, ale také srdce.

Karle, budeš nám chybět. Nikdo si státní pohřeb s nejvyšší počty nezaslouží víc než ty.

Číst 6056 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %