Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Babišovu vládu drží u moci opozice Doporučený

Profesor Milan Knížák s Ivanem Mládkem v galerii Milan Knížák v Dlouhé ulici 5 v Praze Profesor Milan Knížák s Ivanem Mládkem v galerii Milan Knížák v Dlouhé ulici 5 v Praze snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Nikomu se nechce z pohodlného parlamentu, každý spekuluje jak v příštích volbách urvat co nejvíce moci. Necharizmatický předseda ODS Fiala není schopen získat dost hlasů, aby naplnil své premiérské choutky a předseda Pirátů Bartoš se učí mluvit, možná ještě tančit, aby uměl dobře hopsat na volebních pódiích z kterých bude hlásat nový socializmus. Myslím, že už asi všichni víme, že Babiš a jeho kohorta sluhů zvaná vláda, je to nejhorší co nás mohlo potkat. Proto považuji odstranění této vlády za naprosto prioritní úkol pro všechny, kteří mají s naší republikou jen trochu poctivé úmysly. Zdá se, že pro opoziční politiky není na prvním místě odstranění zločinné vlády, ale získání moci.

 

Spolu s Babišem a jeho vládou je třeba také řešit otázku prezidenta, který nechutným způsobem drží Babiše u moci.

To, že se s Babišem spojili komunisté, kterým to umožnilo diktovat si své podmínky, mě nepřekvapilo, to bylo a zůstalo jejich programem. Podivný Okamura (SPD) s Babišem koketoval, poněvadž věřil, že se může dostat do jeho vlády, ale tak hloupý Babiš zase nebyl, uvědomoval si, že by ho český junák To Mio okamžitě začal vydírat. Na to, jak se zachová při rozpouštění parlamentu či shazování vlády, bych si nevsadil.

Vypadá to, že s Babišem to doklepeme až do voleb. Voliči budou znuděni a otrávení, strany si budou nadávat a do čela země se zase vetře nějaká nová rabovací klika. Znova zdůrazňuji, že stát má jen jedny peníze a to jsou ty naše! Vládě nic nepatří a za každý svůj čin je zodpovědná občanům. Naši vyslanci v parlamentu to mají kontrolovat a hlídat.

PARLAMENT A STÁTNÍ ÚŘEDNÍCI JSOU NAŠI ZAMĚSTNANCI.

Ale my jsme už tradičně lhostejní obyvatelé, poněvadž v sebevědomé společnosti by lidé už dávno zvedli hlas a možná i pěsti.

Číst 3168 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %