Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Bělobrádek Psí kauzou ztratil mnoho potenciálních voličů Doporučený

O pejskovi, s nímž jsem prožila tolik krásných chvil bych nikdy neřekla, že chcípne! O pejskovi, s nímž jsem prožila tolik krásných chvil bych nikdy neřekla, že chcípne! snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Když jsem se dozvěděla o "Psí kauze Bělobrádek", nemohla jsem tomu uvěřit. Nejen proto, že jsem pana Bělobrádka pokládala za citlivého noblesního člověka, ale i proto že ve volebním období, kdy by se měl starat jako předseda o svou stranu, aby po jeho debaklu se STANem získala alespoň nějaké hlasy, se zapojuje do tak nechutné debaty, kterou ztratí jen v Praze velkou část 90 000 hlasů registrovaných pejskařů. I když zřejmě nemá ke zvířatům blízko, měl by si jako politik uvědomit, že ČR je v EU na druhém místě v počtu psů, hned za VB. A to je již pěkný počet voličů, kteří mu hlas nedají. Pamatuji kdysi na kauzu rovněž lidovkyně paní Seitlové, která prosazovala v době navíjecích osmi metrových vodítek pouze 1,5 metrová vodítka, jaké vzbouření to tehdy na Malvazinkách v Praze, kam jsem chodila venčit psa, vyvolalo a kolik voliček její strana díky tomu ztratila. A rozhodně to nebyly žádné eko- bio-levicové anorektičky.

A obviňovat paní Lucii Sulovskou, která si dovolila se svým smutkem ze smrti pejska podělit na twiteru, že kvůli tomu ztratí KDU-ČSL hlasy a dostane je Babiš, to už je opravdu neuvěřitelné. Na koho ještě chce pan Bělobrádek svádět své neúspěchy?!

Ano, KDU určitě tato jeho Psí kauza hlasy ubere, ale jen proto, že on sám nemlčel a nestaral se o jiné věci než o ponižování milovníků zvířat. A pan Babiš, který je naopak znám jako člověk zvířata milující, může opravdu něco získat. Ale je to jen druhá velká politická chyba pana Bělobrádka. Nejdříve dal občanům najevo, že pro získání hlasů se spojí s kýmkoli a nyní straně, která je u občanů zapsána jako strana citlivá a slušná a proto ji volí právě lidé o politiku se příliš nezajímající, lidé, kterým nevadí, že nemá jasné politické vymezení, ale oceňující soucit a lásku, udělal velkou kaňku.

A to nemluvím o veterinárních doktorech.  Lidé, kteří jdou k veterináři s nemocným zvířetem, které je mnohdy pro ně tím jediným kamarádem, který jim na sklonku života zbývá, předpokládají, že pan doktor s ním soucítí jako oni, že je pro něho pacient se vším co k tomuto slovu patří... A tito lidé by nikdy nepoužili tak odporné výrazy při odchodu jejich kamaráda ze světa.  Já osobně bych již takového veterináře jako pana Bělobrádka nikdy nenavštívila.

Ano, člověk má od Boha jako jediný velký dar, nesmrtelnou duši (nedávno jsem o tom psala v článku

MORÁLNÍ A SPOLEČENSKÝ RÁMEC KŘESŤANSTVÍ), ale to neznamená, že musí při smrti zvířat používat nedůstojná slova. Podle Písma svatého nemají zvířata sice duši, ale empatii, lásku a soucit jim Bůh dal do vínku větší než většině z nás. A právě proto, že té se lidem v přetechnizovaném světě  stále víc nedostává, má stále víc lidí rádo své čtyřnohé chlupaté lásky na čtyřech nohách.  Nejen my s Duší, ale i ony jsou součástí přírody stvořené Bohem a proto si jí člověk má podle slov Ježíše Krista vážit, má si vážit i jich.

Soucit, samaritánství a láska je prvořadou vlastností křesťanů. A to bez rozdílu zda jejich pohled je levý či pravý. A právě v době, kdy se na naší zem valí krutí muslimové, by měli křesťanští politici kultivovat náš národ a to nejen ve vztahu mezi lidmi, ale i ve vztahu ke zvířatům.

Číst 10828 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %